העמוד של אורנה אזולאי

אורנהאזולאי
אורנה אזולאי
הצטרפות לאתר: 24/02/2011
מגורים: חדרה
כניסה אחרונה: 24/02/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לאורנה

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
לפני איזה שנה וחצי, שברתי שן. זה היה מפחיד בטירוף בעיקר בגלל שלא הייתי אצל רופא שיניים יותר מ13 שנים (אני יודעת!!). לא רק שפחדתי מרופא השיניים, אלא גם שהייתי צריכה להתמודד עם הפחד מהשיפוט וההשפלה שאעבור בגלל שלא דאגתי לבריאות שלי. למזלי, נתקלתי בד''ר פניג'ל. היא לא שפטה אותי, או אפילו שאלה כמה זמן כבר לא עשיתי את זה. בביקור הראשון שלי, היא ראתה כמה לחוצה ומפוחדת הייתי ונתנה לי מרשם לסם הרדמה, לקראת מה שיהפוך לביקורים רבים נוספים. היא פשוט מצילת חיים! אני לא יודעת כמה פעמים הייתי צריכה ללכת אליה, אבל השיניים שלי סוף סוף נראות נורמליות ולא כואבות בכלל. כמה דברים שאולי תרצו לדעת לפני שאתם באים: - ד''ר פניג'ל היא ידידותית ופטפטנית בטירוף. זה כולל את הזמן שבו היא עובדת על הפה שלך. - המזכירה (שאולי הגיע הזמן שאדע את השם שלה) היא נפלאה. - ד''ר פניג'ל לוקחת את הזמן עם המטופלים שלה מה שאומר שאולי תצטרכו לחכות קצת לפני שהיא מגיעה אליכם. אם אתם לא מהאנשים הסבלניים, תקבעו את התור לשעה הראשונה באותו היום, ואתם תהיו בסדר.
תגובה עבור: דר דטי פניגל קליין    כתובת: חורב 1א חיפה
פורסם    12/08/2013
דירוג: 5 כוכבים
הזמנתי אותו דרך האינטרנט. הגיע בזמן מתקשר לפני שהוא מגיע תיקן ביעילות תקלה (קצר חשמלי) לאחר שחשמלאי אחר לא הצליח לפתוח לי. ולקח לי רק מחיר ביקור . .
תגובה עבור: גל חשמל    כתובת: וולפברג 53 חדרה
פורסם    24/02/2011