העמוד של מוטי מיכאלי

מוטימיכאלי
מוטי מיכאלי
הצטרפות לאתר: 08/03/2011
מגורים: ירושלים
כניסה אחרונה: 08/03/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים למוטי

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
רופאת השיניים הכי טובה באזור חיפה הייתי אומר שזה אפילו קשה למצוא רופא כל כך אכפתי שמוכן ללכת מעל ומעבר בשבילך. אני זוכר בבירור את היום שבו אמא שלי התקשרה אליי בוכה בגלל כאב שיניים. היא אף פעם לא הולכת לאף רופא בגלל בעיות קטנות, אבל ידעתי שכואב לה מאוד. יצרתי קשר עם המרפאה של ד''ר דטי פניג'ל והסברתי להם את המצב. לצערי, הם היו עמוסים לגמרי באותו היום, אבל אחרי שד''ר פניג'ל שמעה את הסיפור, היא פינתה זמן בשביל אמא שלי כדי להקל עליה מהכאב כמה שיותר מהר. הם אפילו עקבו אחריה שהכל בסדר, ושאין יותר שום כאב. באותו הרגע ידעתי שזאת עומדת להיות הרופאה שלי לחיים. אם הם הלכו מעל ומעבר בשביל אמא שלי, אני בטוח שהם יעשו בשבילי את אותו הדבר. תודה לכם!
תגובה עבור: דר דטי פניגל קליין    כתובת: חורב 1א חיפה
פורסם    19/09/2013
דירוג: 5 כוכבים
אני לקוח של גיא כבר שנים. רכשתי ממנו שני מחשבים והפניתי אליו מכרים נוספים, חלקם רכש ממנו מחשבים וחלקם שכר את שירותיו כטכנאי. קיבלתי פידבקים נהדרים. לא אהסס לקשר אליו מכרים נוספים. שירות ומקצועיות מספר 1. מחירים נוחים מאוד. ממליץ בחום!!
תגובה עבור: גיא טק פתרונות מחשוב    כתובת: יהלום 18 גבעת זאב
פורסם    08/03/2011