העמוד של izabell khoury

izabellkhoury
izabell khoury
הצטרפות לאתר: 06/05/2011
מגורים: חיפה
כניסה אחרונה: 06/05/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לizabell

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
דיברתי עם רוזנבאום הובלות שהיו מאוד נחמדים, מתחשבים ואפילו שלחו לי יותר מובילים ממה שהוסכם. זה לא ממש זול אבל אתם יודעים שהדברים הטובים לא זולים. זה גם לא ממש יקר אז זה בסדר. השתמשתי במובילים כדי לפרוק את החפצים שלי משדה התעופה לדירה. הם הגיעו בזמן, נתנו לי כמה עדכונים דרך הטלפון והם היו מהירים ולא שברו שום דבר. היה לי מנעול גדול שנעלם במהלך ההובלה, אבל הבעלים בעצמו התקשר אלי ויישרנו את ההדורים בעניין - זה שירות מעולה לדעתי. אני ממליץ בחום על החברה הזו לכל החברים שלי ומשפחתי. אל תחפשו סתם, אני בזבזתי ככה הרבה זמן. פשוט תשתמשו בחברה זו שמומלצת על ידי רבים.
תגובה עבור: סוכנות הובלות רוזנבאום    כתובת: חיפה חיפה
הובלות   
פורסם    16/12/2012
דירוג: 5 כוכבים
מלון cאיכות גבוה , שירות מאוד אדיב, יחס מאוד טוב מרגע שנכנסת הרגשתי את עצמי בבית מלון מפואר בפריז הסגנון ו עיצוב אי אפשר לתאר חבל על זמן - מחיר ללינה במלון לכול נפש
תגובה עבור: אחוזת יערות הכרמל    כתובת: יערות חיפה
פורסם    06/05/2011