העמוד של אריאלה

אריאלה
אריאלה 
הצטרפות לאתר: 24/07/2011
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 24/07/2011
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לאריאלה

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
אם אתה מפחד מרופאי שיניים! אז תלך רק לעוזיאל! איזה רופא שיניים! כל-כך עדין, מסביר, מרגיע. לא משנה אם זו הרדמה כירורגית או "רגילה", לא מרגישים כלום! לא בזמן ההרדמה וגם לא אחרי! וזה כי ההרדמה נעשית בצורה מקצועית כמובן. עוזיאל הוא רופא מ-ע-ו-ל-ה שבמעולים ובנוסף, הוא לא יקרן בכלל! איזה כייף זה! אני ממליצה בכל פה - חח! על עוזיאל כרופא שיניים. הוא סופר מקצוען (מלמד באוניברסיטת תל-אביב את הסטודנטים איך לעבוד!), פדנט ויסודי עד הפרטים הכי קטנים. והדובדבן שעל הקצפת, זו מלי, הסייעת שעובדת איתו כבר שנים! בחורה מקסימה, כל-כך עדינה, נעימה ואכפתית. מרגישים שהיא עובדת עם הלב והנשמה וזה מאד מוסיף לאוירה הכללית של הטיפול שהיא מקבלת אצלי ציון מאה! עכשיו סיימתי טיפול אצל עוזיאל ומלי, וממש אתגעגע אליהם!
דירוג: 4 כוכבים
בשנת 96 (כן! זה לפני המון זמן!) קניתי מרשת המזגן מזגן 2.5 כוח סוס של אלקטרה ומה אני אגיד לכם?! הייתי מרוצה עד הגג. השירות היה מעולה שבמעולים וכלל הרכבה מסובכת (בגלל מבנה הדירה) שנעשתה בצורה מקצועית סופר. גם המחיר (כולל הרכבה) היה מצויין ואני ממליצה לכם בחום. אני תושבת גבעתיים ושמי אריאלה.
תגובה עבור: רשת המזגן בע"מ    כתובת: כצנלסון 133 גבעתיים
פורסם    24/07/2011