העמוד של בועז ברוך

בועזברוך
בועז ברוך
הצטרפות לאתר: 12/01/2012
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 12/01/2012
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לבועז

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
הרבה זמן חיפשתי עורך דין בטבריה לצורך עסקיי לשמחתי מצאתי את חילחל, איש רציני ומעמיק, אחד הטובים בתחום שלו. המלצה חמה
תגובה עבור: חליחל המאם    כתובת: ירושלים 129 צפת
פורסם    13/07/2013
דירוג: 5 כוכבים
אחרי שקראנו את כל הביקורות הנהדרות באינטרנט, התקשרתי אל רפי כדי שיעזור לי לשקם את החצר האחורית שלי אחרי שנים של הזנחה. הוא יכל לבוא ביום שלמחרת כדי להעריך את הפרויקט. הוא הציע מחיר מאוד טוב. הוא הגיע כעבור יומיים וצלל ישר אל תוך העבודה. כשהגעתי הביתה מהעבודה לא יכלתי להאמין לכמות העבודה שהוא כבר הספיק לעשות. הוא חזר למחרת וסיים את הכל. המהפך שבגינה שלי היה פשוט מטורף - פעם, לפופיות וקוצי פטל השתלטו על הכל, ועכשיו הם נעלמו. קיבלתי את הפטיו שלי בחזרה. קיבלתי את הגינה שלי בחזרה. ורק 4 ימים אחרי שהחלטתי שאני צריך לעשות משהו. העבודה עם רפי הייתה נפלאה - הוא היה זהיר וכל הזמן וידא שהוא הבין מה אני רוצה, עדכן אותי לאורך היום במה שהולך ושאל שאלות כשהיה צורך. בחור כל יכול לגמרי. אני בהחלט ממליץ עליו.
תגובה עבור: גינון רפי אביב    כתובת: העצמאות 83 בנימינה
פורסם    14/05/2013
דירוג: 5 כוכבים
הזמנתי אותו דרך חבר בטלפון בחור מאוד נחמד מקצועי ואדיב.. ביקשתי שיבצע את כול עבודות החשמל אצל הוריי בבית. גופי תאורה בכול הבית הוחלפו +שקעים .הוחלף לוח חשמל חדש +הגדלה לתלת פאזי . עבודה מקצועית נקייה ויפה .
תגובה עבור: אופיר עבודות חשמל    כתובת: פוריה טבריה
פורסם    12/01/2012