העמוד של Ido Harary

IdoHarary
Ido Harary
הצטרפות לאתר: 13/01/2012
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 31/10/2012
כמות תגובות: 4
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לIdo

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
היתה לי בעיה משפטית והייתי חייב עורך דין , לקחתי מישהו מהמשרד של עו"ד המאם, הוא טיפל בי יפה ופתר לי את הבעיה תוך זמן קצר, אני ממלית עליו.
תגובה עבור: חליחל המאם    כתובת: ירושלים 129 צפת
פורסם    15/07/2013
דירוג: 5 כוכבים
אז איציק עשה עבודה נהדרת ועזר לנו להפוך את הבית למוכן למכירה - הוא פינה את כל החצר הסבוכה שלנו, ניכש עשבים, גזם, ובסוף גרר את כל האשפה איתו - וכל זה בזמן שיא. המחירים שלו מאוד סבירים והוא דאג לבדוק כמה פעמים שהעבודה שהוא עושה תואמת את מה שהיה לנו בראש. מומלץ בחום!!
תגובה עבור: גינון רומי    כתובת: זבוטינסקי 12/3 קרית אונו
פורסם    16/05/2013
דירוג: 5 כוכבים
מעולה . נקודה . גמר השיפוץ כמו שצריך להיות . השירות אדיב ואמין . כולם מרוצים כולל האורחים שראו . מומלץ לכל מי שמהסס ... אל תהססו !
תגובה עבור: גילי זיו עבודות גמר ודקורציה    כתובת: הרימון 4 כפר סבא
פורסם    31/10/2012
דירוג: 5 כוכבים
מעולה . שירות מצויין . קיבלתי את המחשב שביקשתי עם יותר תוספות ממה שתיארתי . אנשי צוות שרותיים . חזקו ואמצו - סוף כל סוף חברה שנותנת תמורה עבור מחיר . ( ועוד כזה נמוך )
תגובה עבור: בלאנס שרותי מחשוב    כתובת: הציונות 34 אריאל
פורסם    27/01/2012