העמוד של Elad Gelyadov

EladGelyadov
Elad Gelyadov
הצטרפות לאתר: 23/02/2012
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 26/02/2012
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לElad

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 4 כוכבים
אנחנו לוקחים את חיים לכ האירועים של הבית ספר, הוא מצלם מאוד יפה וגם יודע לעבוד עם הילדים. אני ממליצה עליו בחום.
תגובה עבור: פוטוגני חיים בוכריס    כתובת: רחבת ימין 11 קרית גת
פורסם    15/11/2013
דירוג: 5 כוכבים
אז פסטורליה הם בהחלט שירות הגינון הכי טוב באזור השרון אחרי שעברנו על מלא שירותי גינון שלא היו אמינים, או פשוט היו יקרים בטירוף, היה לנו ממש מזל שמצאנו אותם. דוד הוא הכי שיש - מאוד מקצועי, זמין, ולא רק שהוא עשה מהפך בחצרות שלנו, אלא הוא גם עזר לנו לבחור ולשתול את העץ בחזית, ביחד עם עוד כמה פרויקטים שונים ומאתגרים. לקבוע תור זה ממש קל. חוזרים אליך במהירות, ואיכות העבודה שלהם מדהימה - הכל במחיר מאוד סביר. קיבלנו אינספור מחמאות על הגינה שלנו השנה, מאז שהתחלנו להשתמש בשירותיהם. לא יכולנו להיות יותר מאושרים, ואנחנו ממליצים עליהם לכל החברים שלנו! :)
תגובה עבור: פסטורליה עיצוב גינות    כתובת: נתניה נתניה
פורסם    19/05/2014
דירוג: 5 כוכבים
V מקצועי! V אמין! V אחראי! V מלא וותק! V יחס אישי ללקוח ברמה הכי גבוהה! V מחיר ששווה כל שקל! V סטנדרטים של חו"ל! V מספרה אינטימית ומעוצבת! נאור נעים - הבחירה שלכם לספר!
תגובה עבור: נאור נעים מעצב שיער    כתובת: המסחר אשדוד
פורסם    23/02/2012