העמוד של Amit Israel

AmitIsrael
Amit Israel
הצטרפות לאתר: 01/03/2012
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 01/03/2012
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לAmit

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
עשינו בטראסק את הבר מצווה של הבן וכול השכבה שלו והמשפחה באה, היה תענוג גדול באמת, לא חושבת שאי פעם ארגנו אירוע כל כך מוצלח. אפילו בחתונה שלנו לא נהנו ככה. ממליצה בחום.
תגובה עבור: טראסק    כתובת: יוסף יקותיאלי 6 תל אביב
פורסם    10/12/2013
דירוג: 5 כוכבים
איזה שירות נהדר! הם נהדרים ומגיבים במהירות. הם הגיעו אלי באותו היום שהתקשרתי אליהם בשביל להניח מלכודות. כמה ימים מאוחר יותר הם חזרו וראו במלכודת שומה מתה. אני כל כך שמח שבחרתי בחברה זו. הודות לעזרתם לא איבדנו צמחים יקרי ערך. המחירים שלהם סבירים ביותר והרבה יותר טוב לסביבה המלכודות שלהם מאשר רעל. אתה לא רוצה להרוג חיות חפות מפשע. תמשיכו בעבודה המעולה!
תגובה עבור: בסמן שרותי הדברה    כתובת: העצמאות חיפה
הדברה   
פורסם    13/06/2014
דירוג: 5 כוכבים
תומר,היה ממש תענוג שתלמד אותי נהיגה , לא למדתי אותי רק איך לעבור טסט אלא איך להיות נהג מצויין!! אני ימליץ עלייך לעוד הרבה אנשים כי אתה מעולה,יש לך כשרון וסבלנות לכולם.
תגובה עבור: נהיגה נבונה    כתובת: משק 74 כפר שמואל
פורסם    01/03/2012