העמוד של יובל גבעון

יובלגבעון
יובל גבעון
הצטרפות לאתר: 25/09/2012
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 25/09/2012
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים ליובל

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
אחרי כמה שנים שהייתי מתנהל עם תמיכה מרחוק עברתי באוקטובר לעבוד עם איציק סעדה, וזה ממש תענוג, אנחנו בקשר שבועי, כל בעיה הוא שם, עדכונים, שינוי גרסאות, גיבויים, בדיקת וירוסים, הכל. שמח שמצאתי אותו ושמח שאני אצלו. איש רציני ויסודי.
תגובה עבור: א ס מחשבים ומערכות אבטחה    כתובת: כינרות 3 קצרין
פורסם    18/06/2014
דירוג: 5 כוכבים
כשעברנו לבית פרטי במושב רשפון מאוד היה חשוב לנו שהגינה תהיה מתוקתקת ויפה. רצינו את הגינה הכי יפה ומרשימה שאפשר. אחרי שעברנו ליד בתים פרטיים והצצנו על גינות קיבלנו עליהם המלצה מאחד הדיירים בבית בו ראינו גינה שמאוד אהבנו. התקשרנו אליהם והסברנו את כל הדרישות והבקשות שלנו מהגינה, שהיו ארוכות כאורך הגלות. הבחור הקשיב לנו בסבלנות רבה ואמר שאין בעיה ושאפשר לתכנן את זה בצורה שאנו מבקשים. היום, בזכותם, הגינה שלנו נראית לפחות כמו מיני גן עדן, היא מדהימה. ואנחנו עדיין עובדים איתם מדי פעם, כי לפעמים אנחנו גם זקוקים לשינויים כאלו ואחרים.
תגובה עבור: צבעים בגינה    כתובת: דבורה הנביאה 19 כפר סבא
פורסם    20/06/2014
דירוג: 5 כוכבים
משרד תווך וותיק ואמין מהראשונים בבאר שבע עם עשרות אלפי עסקאות והרבה מאוד לקוחות מרוצים. מומלץ! המשרד מנוהל ע"י יובל גבעון ובנו חיים. אנו מטפלים בלקוחות מחו"ל ולקוחות מחוץ לעיר אשר זקוקים לנציג שיטפל בנכס, יעביר שמות בעיריה,במים ובחשמל. נסו והיווכחו!
תגובה עבור: ברק תיווך    כתובת: שטרן יאיר 49 באר שבע
פורסם    25/09/2012