העמוד של Keren Mozes

KerenMozes
Keren Mozes
הצטרפות לאתר: 30/09/2012
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 01/10/2012
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לKeren

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
הזמנו עוגות מעוצבות לבית הספר, נטע דאגה ל-3 עוגות לילדים, זה היה לרגל סיום שנת הלימודים האחרונה. ההורים והילדים נורא שמחו, זה גם לא היה יקר מדי. העוגה היתה טעימה, רואים שהיא עובדת עם חומרים טובים והעיצוב מדהים.
תגובה עבור: נטעים - עוגות מעוצבות לאירועים    כתובת: אלה קרית טבעון
פורסם    27/06/2014
דירוג: 5 כוכבים
ממליצה בחום. התאפרתי אצלהם פעמיים לאירוע, עשיתי פעם אחת שיזוף בהתזה ועשיתי אצלהם גם איפור קבוע לגבות. המקום עצמו מאוד נעים ומסודר, כל העובדות מאוד מקצועיות, יש להם מכשור חדיש ומאוד משוכלל ומתקדם. מכירה עוד כמה נשים שהולכות לשם ואחת שמגיעה במיוחד בכל פעם מהקריות לחיפה, כי היא חושבת שהם הכי טובים בסביבה.
תגובה עבור: Beauty Studio by Tatyana Ilatov    כתובת: חנה סנש 3 חיפה
פורסם    29/06/2014
דירוג: 5 כוכבים
אני מאובחנת כביפולרית, וניסתי כבר הכל והגעתי לשחר בעקבות משבר. זכיתי להכיר מטפל קשוב ויסודי, ובעל ידע נרחב ומקצועי. מהר מאד בעזרת הדיקור הרגשתי שינוי ברמת הסטרס, ואף הצלחנו לשחרר חוליה ששנים הטרידה אותי. אני ממליצה ברוגע על הקליניקה של שחר :) תנסו גם אתם
תגובה עבור: שחר קרן רפואה סינית    כתובת: העמק 8 כפר סבא
פורסם    30/09/2012