העמוד של Eli Lilach Azoulay

Eli LilachAzoulay
Eli Lilach Azoulay
הצטרפות לאתר: 01/11/2012
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 01/11/2012
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לEli Lilach

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
למדתי אצל ניר גיטרה קלאסית ועברתי אצלו לגיטרה חשמלית, הוא לימד אותי את כל הטכניקות הנדרשות. הוא מורה מאוד רציני, מעמיק ורואים שהוא נהנה ללמוד, יש לו גם סיפורים מאוד יפים על התחום. כיף ללמוד אצלו
תגובה עבור: ניר בכר- מורה לגיטרה    כתובת: השריון 12 נס ציונה
פורסם    19/09/2013
דירוג: 5 כוכבים
פניתי לאורן יעיש כשרציתי לעשות את הצעד ולהפוך מעוסק מורשה לחברה בע"מ. הוא נתן לי שירותי ייעוץ ברמה הגבוהה ביותר, סייע לי וגרם לי ללכת על זה בכל הכוח ולעשות את זה בצורה הטובה ביותר.
תגובה עבור: אורן יעיש    כתובת: קידוש השם 19/16 ראשון לציון
פורסם    21/09/2014
דירוג: 5 כוכבים
רציתי להביע את מלוא הערכה ולשאת ממני דברי תודה וברכה: תודה על הנדיבות וטוב הלב, על היחס המבין והאוהב. על הרכות, הנתינה, השיתוף, ההבנה, הרגישות, והליטוף. תודה על ההשקעה שעות אינספור, כשמטרתך היא אחת: לתת ולעזור. תודה שעליכם אפשר לסמוך, תודה על עצוות טובות וחכמות! עשיתם לי את האירוע למושלם !
תגובה עבור: ניצוצות אירועים    כתובת: אריה ל. קובובי 55 ירושלים
פורסם    01/11/2012