העמוד של amit

amit
amit 
הצטרפות לאתר: 03/01/2013
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 03/01/2013
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לamit

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
אני והבת הקטנה שלי שהיום היא כבר בת 4, היינו בחוג שלה בחיפה. אני חושבת שזה שלוחה. היו שם 2 מדריכות ממש חמודות וסבלניות. הקפידו לתת יחס אישי לכל אימא וילד, ככה שאף אחד לא הרגיש מקופח. וגם נוצרה במסגרת הקורס חבורה כזאת של אימהות ואנחנו ניפגשות לפעמים עד היום עם הילדים ממש נחמד. החוג עצמו ממש כיפי, הילדים מאוד נהנים ונראה שזה מפתח אצלהם הרבה דברים. הבת הקטנה שלי לא ממש אהבה לעשות אמבטיה לפני שנרשמנו לקורס, ועכשיו היא ממש חובבת מים ולפעמים אפילו קשה להוציא אותה מהאמבטיה עם כל המשחקים שלה שם. אני מאוד הייתי מרוצה והילדה מאוד נהנתה. ומתארת לעצמי שגם ברמת גן זה חוג ממש מצוין כי הבנתי ששם היא מלמדת באופן אישי. ממליצה.
תגובה עבור: אווה שדה דנגורי    כתובת: רוקח 123 רמת גן
פורסם    20/09/2013
דירוג: 5 כוכבים
שלום רב! אני מטופל של ד"ר דני מאור כבר תקופה ארוכה, אני לא יכול לתאר עד כמה אני מרוצה מהטיפול שלו, ומהיחס האדיב והמקצועי. אני ממליץ בחום. עמית חגג
תגובה עבור: ד"ר דני מאור    כתובת: דרך הציונות 18 ראש העין
פורסם    03/01/2013