העמוד של נטלי

נטלי
נטלי 
הצטרפות לאתר: 18/01/2013
מגורים: הרצליה
כניסה אחרונה: 18/01/2013
כמות תגובות: 1
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לנטלי

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
רכשתי שם את שמלת הכלה שלי, היתה מאוד יפה, צבע לבן עם עיטורים של תכלת עדין וקצת אפור, משהו מאוד מיוחד ומרשים, אני אהבתי והעיצוב היה ייחודי אז אני שמחה מאוד להמליץ עליהם
תגובה עבור: פישנדג    כתובת: הס 1 תל אביב
פורסם    30/11/2015
דירוג: 5 כוכבים
אמא שלי בגיל המעבר וסבלה מגלי חום. דרך חבר קיבלתי המלצה על אבי גזית, והיא הסכימה לנסות. יצרתי איתו קשר והוא הגיע אליי הביתה וטיפל באמא שלי בשיאצו. כבר למחרת היא התקשרה לספר בהתלהבות שהיא ישנה טוב ורצוף כל הלילה - דבר שלא קרה כבר הרבה ימים, כי היו לה קושי להירדם, התעוררות באמצע הלילה ועייפות ועצבנות כל היום. היא באה אליי והוא הגיע לשני טיפולים נוספים בהפרש של כשבוע, וגם המליץ לה לנסות לעשן פחות ולהפחית את כמות הקפה שהיא שותה (היא עישנה קופסה וחצי ביום ושתתה המון קפה), וזה ממש עשה לה טוב. אז זו הזדמנות לומר שוב תודה ענקית לאבי, בשמי ובשם אמא שלי, על טיפולים נפלאים שכל כך עזרו לאמא שלי, על רגישות, מקצועיות וגם על ההמלצות המעולות. תודה רבה!
תגובה עבור: אבי גזית - מטפל שיאצו    כתובת: התבור 8 רעננה
פורסם    20/01/2013