העמוד של Juri Peisach

JuriPeisach
Juri Peisach
הצטרפות לאתר: 18/02/2013
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 18/02/2013
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב
הפייסבוק שלי

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לJuri

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
תודה לאלמוג על תיקון דוד שמש מהיר ויסודי שבוצע ביום שישי, דאג לנו למים חמים בשבת, תודה רבה!
תגובה עבור: אלמוג בן חמו    כתובת: המלך דוד 30/1 מעלותתרשיחא
פורסם    12/05/2014
דירוג: 4 כוכבים
המקום של דורין בדיזינגוף הוא מאוד ייחודי יש שם שמלות כלה מסוגים שונים כולל שמלות כלה להשכרה ושמלות כלה זולות ויקרות. אני ביקרתי שם פעם אחת לפני החתונה ובחרתי שמלה לבנה חלקה, מדהימה לטעמי, ונורא שמחתי על הבחירה שלי, מזמינה גם אתכן לבוא וליהנות
תגובה עבור: דורין    כתובת: דיזינגוף 255 תל אביב
פורסם    21/01/2015
דירוג: 5 כוכבים
פניתי לתחיה בעקבות כאבי גב לא ברורים שאף רופא לא הצליח למנוע אותם ואף כדור לא פתר אותם. תחיה ישבה איתי, בדקה אותי כמה וכמה פעמים, שאלה כל מיני שאלות על ההתנהלות שלי ובסוף טיפלה בי באמצעות לחצים ומתיחות, ונתנה לי תרגילים שונים. הכאבים עברו תוך כמה זמן. אני ממליצה עליה בחום
תגובה עבור: תחיה צורף    כתובת: דרור 1/17 קומה 5 חלומות זכרון זכרון יעקב
פורסם    26/10/2014
דירוג: 5 כוכבים
חיפשתי עסק לעבוד איתו על עבודות דפוס למשרד, הגעתי למשה דרך המלצה של חבר קרוב, קיבלתי ממנו הצעה ועד עכשיו, כבר כמה חודשים אנחנו עובדים ביחד, אני מרוצה אז החלטתי לכתוב עליו המלצה. מקווה שתבואו גם.
תגובה עבור: מוקי הפקות    כתובת: תל גיבורים 5 תל אביב
פורסם    27/04/2014
דירוג: 5 כוכבים
אני בן 59.בסוף 2011 עברתי ניתוח בקע טבורי.לאחר כחצי שנה, התברר שהניתוח לא הצליח, הבקע חזר.פניתי לפרופ' אנגלברג בגלל ניסיונו הרב.בדיקות יסודיות, יחס אבאי.בראשית 2013, ניתוח מוצלח בבקע הטבורי החוזר POVH.בהמשך ליווי צמוד...מרגיש מצוין, נולדתי מחדש.
תגובה עבור: אנגלברג פרופסור משה    כתובת: ברנר 4 כפר סבא
פורסם    18/02/2013