העמוד של נדיה וינשטוק

נדיה וינשטוק
נדיה וינשטוק 
הצטרפות לאתר: 21/02/2013
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 21/02/2013
כמות תגובות: 1
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לנדיה וינשטוק

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
הגעתי בהמלצת חברה לד"ר אורקין לפני 3 שנים לאחר שרופא השיניים שהיה לי עבר לגול בחו"ל והייתי צריכה לבצע עקירת שן בינה שהחלה לכאוב. ד"ר אורקין פשוט אישה מדהימה והיא החלה בטיפול רק לאחר שהיא הצליחה להרגיע אותי והלחצים עברו. מאז אותו טיפול אני מברקת אצלה כל כמה חודשים על מנת לשמר את השיניים ולהלבינם.
תגובה עבור: דר דיסקין אורקין אולגה    כתובת: בן-יהודה 34 ירושלים
פורסם    07/05/2015
דירוג: 5 כוכבים
השארתי אצלם שני מחשבים לתיקון, הם טיפלו בהם במהרה ובצורה טובה, אני ממליץ עליהם בחום
תגובה עבור: נקסטק NEXTECH    כתובת: לוחמי הגיטו 30 פתח תקוה
פורסם    21/07/2015
דירוג: 5 כוכבים
התקין לנו פרקט בחדר פלוס הול. ענייני ומקצועי: הצביע על דקויות שיתקבלו ושיתף אותנו במגבלות של הפרקט. בסוף הופתענו לטובה מתוספת יצירתית מושקעת ויפה (בניית בסיסים מפרקטים לעמודי ברזל בהול) אותה הוא ביצע מיוזמתו וללא תוספת מחיר! כל הגימורים של הפרקטים בוצעו ברמה אסתטית וקפדנית וגורם לנו להתגאות במראה החדש של הפרקטים בבית. תודה רבה. אנחנו מרוצים מאוד ואת עבודות הפרקט הבאות שבכוונתנו לעשות נבצע רק עם יורם פרקט נדיה וינשטוק מגדרה
תגובה עבור: יורם פרקט    כתובת: קינמון אהוד 29 בת ים
פרקטים   
פורסם    21/02/2013