העמוד של יוסי תלמי

יוסי תלמי
יוסי תלמי 
הצטרפות לאתר: 24/02/2013
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 24/02/2013
כמות תגובות: 1
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים ליוסי תלמי

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
לצוות של מגה ביט, אנחנו יודעים שזה לא היה קל, אך העבודה שעשיתם בתיקון מחשב נייד ישן השתלם, וכיום הוא רץ חלק ומאפשר לנו לעבוד עליו מכל מקום, כיף גדול.
תגובה עבור: מגהביט    כתובת: שלמה המלך 1 תל אביב
פורסם    30/06/2014
דירוג: 5 כוכבים
יותר משנתיים ידעתי שאני זקוק לטיפול שיניים מקיף. וכבר הסכמתי לעשות תותבות.ורופאים נוספים שקיבלתי מהם חו"ד אמרו לי שלא ניתן לעשות לי שתלים כי אין לי עצם.הגעתי לד"ר בלן והתברר שאפשר. חשוב לי להגיד שאני חרדתי מאוד מאוד מאודור המחשבה שאני זקוק להשתלה כוללת בשתי הלסתות לא נתנה לי מנוח.ומה שענין אותי לדעת מה תהיה רמת הכאבים. ד"ר בלן הבהיר לי שלא אסבול מכאבים ולא ארגיש דבר. אכן עברתי ,עקירות של כל השיניים שנותרו לי בפה, התשלת עצם התקנת שתלים וקיבלתי שיניים קבועות בסוף היום השני. הטיפול התרופתי שקיבלתי תרם גם הוא את חלקו. והיום יש לי חוך של מיליון דולאר.... הרופא מקצוען, הצוות מעולה נמרפאה מדהימה..יש בה את כל הציוד הטכנולוגי החדיש בתחום. האסט' של המרפאה מעידה על כל המכלולל. המון תודה .
תגובה עבור: ד"ר יגאל בלן    כתובת: כלניות 19 קרית ים
פורסם    24/02/2013