העמוד של רמתי תמר

רמתי תמר
רמתי תמר 
הצטרפות לאתר: 05/03/2013
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 05/03/2013
כמות תגובות: 1
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לרמתי תמר

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
תודה לעידו על עבודה מקסימה שעשית עבורנו בהכנת מצגת תמונות לאבא שלנו ביום ההולדת, אנחנו שמחים שבחרנו בצלם מקצועי כמוך לעשות את זה.
תגובה עבור: עידו סקעת    כתובת: תל חי 37 כפר סבא
פורסם    12/09/2015
דירוג: 5 כוכבים
כמטופלת עם ''עבר עשיר'' בטיפולי שיניים והכירות עם לא מעט רופאי שיניים וטיפולי שיניים, ד''ר דני מאור בשבילי הוא ה''אחד''! לפני הרופא ד''ר דני מאור הוא בן אדם המשרה נינוחות, אמינות, אינטילגנציה רגשית גבוהה שמתבטאת בצורת עבודתו, אכפתיות ,סבלנות וגמישות ללא גבול . כפציינטית אני מרגישה שאני מטופלת אצל רופא שמתייחס לעבודתו כשליחות לפני שהוא מתייחס אליה כפרנסה . אף פעם לא ידעתי שלא חייבים לחוש כאב כשמזריקים את החומר המרדים עד שחוויתי זאת תחת ידיו של ד''ר מאור,בעדינות וברגישות ללא כאב. אני קוראת לעבודתו של ד''ר מאור ''אומנות'', שילוב של עבודה מקצועית טובה עם גימור מושלם. הבטחון שד''ר מאור מפגין במקצועיותו תוך התייחסות לאי נוחות או כאב של המטופל בזמן עבודתו הוכיח את עצמו אצלי ואצל בני משפחתי ועל כך אני מודה.
תגובה עבור: ד"ר דני מאור    כתובת: דרך הציונות 18 ראש העין
פורסם    05/03/2013