העמוד של grupmacher

grupmacher
grupmacher 
הצטרפות לאתר: 14/03/2013
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 14/03/2013
כמות תגובות: 1
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לgrupmacher

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
המוסך הכי טוב באזור פתח תקווה! כבר שנים שאני כל הזמן מטפל באוטו שלי במוסך זה ואני לא חושב בכלל על להחליף מוסך. העובדים שם מאוד מקצועיים, מסורים ואמינים. אף פעם לא ניסו לעקוץ אותי במחיר כמו במוסכים אחרים, שירות פשוט מושלם.
תגובה עבור: מוסך נחום    כתובת: גיסין 106 פתח תקוה
מוסכים   
פורסם    19/09/2015
דירוג: 5 כוכבים
איזו עבודה טובה עשיתם לנו, חבל על הזמן, אנחנו שמחים להמליץ עליכםף אתם מוכשרים בטירוף
תגובה עבור: האולפנים המיוחדים    כתובת: הרצל 14 ראשון לציון
פורסם    21/05/2015
דירוג: 1 כוכבים
איך קורה מצב בישראל שבקורות מסוג זה מופיעות ומשרד התעשיה והמסחר לא תורחת לבדוק את החברה? גם אני, לצערי הרב התקשרתי בחוזה מכירה עם חברה זו. 21 ימי עבודה להספקת מקרר הפכולתקופה בלתי מוגלת. נכון לתאריך כתיבה של הודעה זו- 50 ימים (כחודשיים וחצי). גרוע מכל- הם בכלל לא עונים לא לטלפונים ולא למיילים. שירות הודעות "מפוצץ " בהודעות, אך ללא תגובה. "פשטו רגל"? לא להתקרב לשום מוצר המיובא ע" החברה!!! לבדוק קודם מי היבואן! אין לי אפילו דירוג לתת להם כי עדיין לא המציאו דירוג כ"כ נמוך.
תגובה עבור: ראלקו סוכנויות בע"מ    כתובת: המצודה 31 אזור
פורסם    14/03/2013