העמוד של יעל

יעל
יעל 
הצטרפות לאתר: 17/07/2013
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 17/07/2013
כמות תגובות: 3
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים ליעל

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 3 כוכבים
הגענו במיוחד לקניון רנים על מנת לרכוש מספר פריטי עיצוב. לצערנו הסניף היה קטן משמעותית ממה שזכרנו, כך שהמבחר היה מצומצם. אמנם השירות היה אישי וטוב אך יצאנו בתחושה שלא מצאנו את כל מה שחיפשנו, חבל.
תגובה עבור: ביתילי    כתובת: המלאכה 2, קניון רננים רעננה
רהיטים   
פורסם    08/10/2013
דירוג: 5 כוכבים
הגעתי עם בעלי לאולם התצוגה על מנת לרכוש פרקטים לאחר שקיבלתי המלצה מחברה קרובה לרכוש פרקט בכרמל. כבר שהגענו הרגשנו שנכנסנו למקום הנכון. המגוון היה רחב, אנשי המכירות הקלו בבחירה והשירות היה אדיב כמתבקש. העבודה התבצעה לאחר כשבוע לבקשתנו, צוות המתקינים הגיע בזמן, וכמובטח ההתקנה ארכה חצי יום כאשר התוצאה הסופית הייתה מוצלחת מאוד. רק לאחר סיום התקנה (מטבח סלון), ולאחר שמנהל החנות בדק שהכל לשביעות רצוניינו, ביצענו את שאר התשלום. ממליצה לכל אחד שמחפש מקצועיות ואמינות לגשת לשם בתקווה שתהיו מרוצים כמוני.
תגובה עבור: כרמל שטיחים ופרקט    כתובת: החרושת 52 רעננה
פורסם    12/08/2013
דירוג: 4 כוכבים
הגענו בעקבות מבצע מיוחד, אמנם המתחם היא גדוש והצפיפות העיקה, בסופו של דבר המוצר שהמליץ לנו הנציג היה בדיוק מה שחיפשנו. מומלץ להגיע בשעות לא עמוסות במיוחד.
תגובה עבור: מחסני חשמל    כתובת: צומת בילו רחובות
פורסם    17/07/2013