העמוד של Danny Gutlianski

DannyGutlianski
Danny Gutlianski
הצטרפות לאתר: 26/06/2014
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 27/06/2014
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב
הפייסבוק שלי

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לDanny

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
נהניתי מאוד מהשירות שלהם, הם התקינו אצלי בדירה פרקט גושני והם עשו עבודה ממש טובה, גם בהתקנה וגם בשירות שאחרי, מה שאהבתי אצלם זו המהירות, הם לא משכו אותי ולא דחו, קניתי ותוך 3-4 ימים כבר ההתקנה בוצעה.
תגובה עבור: פרקט & שטיח ישיר    כתובת: גיסין אבשלום 75 פתח תקוה
פורסם    02/09/2014
דירוג: 5 כוכבים
המורה נהיגה גרם לי לקבל רישיון במהירות האפשרית זכיתי ליחס שלא קיים בעולם מורי הנהיגה ניסיתי מס מורים המורה פיליפ נותן יחס ממש של אבא ולא מוותר על ההצלחה של התלמיד בזכותו ורק בגלל העקשנות שלו שלא הסכים לוותר עלי קיבלתי רישיון נהיגה ורק בגלל אהבתו להגה והיכולת שלו להשריש את האהבה לכביש לתלמידיו יותר מ20 מחברי היום נהגים במדינה רק בזכות כישרונו סבלנותו והיחס האדיב והכבוד שהוא נותן לכול תלמיד בלי קשר לצבע דת או עדה כולנו לא נישכח אותו אותו ואחרי 12 שנים שאני על הכביש עדיין זוכר את הנייד שלו בעל פה וממליץ לכולם זה מורה נדיר שאין כמוה במדינה שלנו מאחל לכולם לקבל את הידע שהוא מעביר באנושיות ודאגה והכסף זה הדבר האחרון שמעניין אותו ההצלחה שלנו התלמידים אצלו ליפני הכול עד היום הוא רואה אותנו ומיתרגש שאנו כולנו נהגים טובים ורק בזכותו ממליץ מכול הלב חברים שלי בקשה אישית שתפו את כולם כי מגיע לו כל הטוב שיש ובסוף מי מרוויח עם לא אנחנו התלמידים כי הכביש זה החיים שלנו
תגובה עבור: קרזנר פיליפ    כתובת: אהבת ציון 7 קרית ים
פורסם    26/06/2014