העמוד של Maor Weiss

MaorWeiss
Maor Weiss
הצטרפות לאתר: 29/06/2014
מגורים: לא הוגדר
כניסה אחרונה: 29/06/2014
כמות תגובות: 2
כמות עסקים: 0
קצת עלי:
לא נכתב
הפייסבוק שלי

העסקים שלי

לא קיימים עסקים באתר השייכים לMaor

בעל עסק? מנהל? רשום את העסק שלך עכשיו ותוכל לקבל ביקורות והמלצות מגולשי האתר! אתר תגובות מאפשר לך לפתוח כרטיס עסק עם מידע, פרטי התקשרות, תמונות ואפשרות ליצירת קשר דרך האתר. הגדל עכשיו את מאגר הלקוחות שלך! מאות אלפי גולשים מבקרים מידי חודש באתר, קוראים המלצות על עסקים ומקבלים שירותים ממאות אלפי העסקים הרשומים אצלנו - הצטרף גם אתה עכשיו!

כן, אני מעוניין להצטרף עכשיו >>

 

תגובות אחרונות

דירוג: 5 כוכבים
התלבטתי המון בין שטיח רגיל לשטיח קיר, הם עזרו לי לבחור בשטיח רגיל כי אותו תמיד להחליף, למרות שהמחיר של שטיח יקר גבוה יותר, הלכתי על שטיחים פרסים, ממש יפים, מעוצבים וייחודים, שירות מצוין
תגובה עבור: פרקט & שטיח ישיר    כתובת: גיסין אבשלום 75 פתח תקוה
פורסם    04/09/2014
דירוג: 1 כוכבים
אני רוצה לומר שאני מאוד מאוכזב מהשירות שחברה זו העניקה לי כשהייתי זקוק לעזרתם. חברה שלי קנתה מהגנטלמן שעון יוקרתי של גלרי עם שנתיים אחראיות. תוך פחות משנה נפל השעון שלי על הרצפה והזכוכית נסדקה. כשפניתי אליהם וראיתי שעבור השירות הם דורשים 170 שקלים תוך התחייבות של חודש החזר לפי הנציג, הסכמתי שיקחו את השעון למעבדת התיקונים. עברו מעבר ל30 ימי עסקים, ולאחר מספר נסיונות לבירור מצב השעון שלי, גיליתי שאף אחד לא התעניין בכלל למצבו למרות שאמר שיבררו בשבילי. רק כשהתחלתי להתעצבן עליהם ולצעוק שאני דורש שיאמרו לי איפה הוא נמצא לאחר יותר מ-4 נסיונות לברר מה מצבו, התקשר הנציג למעבדה והסתבר שהם מנסים ללא הצלחה לייבא את הזכוכית מחו"ל. אף אחד לא אמר לי כלום כבר חודש וחצי ואני מגלה שהוא אפילו תוקן עדיין. באמת, זו הפעם האחרונה שאני מתקרב לרשת הזו.
תגובה עבור: גנטלמן מתנות לגבר בעמ    כתובת: גולדה מאיר 7 חולון
פורסם    29/06/2014