Contact Image

שלחו לנו הודעה

מצאתם טעות? יש לכם שאלה? רוצים להציע משהו? היה לכם יום ארוך וסתם רוצים לדבר? אנחנו כאן בשבילכם

זה לא רק אתם...כולם שואלים

למה אין לכם תמיכה טלפונית?
צוות התמיכה שלנו מורכב ממספר מצומצם של אנשי תמיכה אנושיים, ידידותיים ואיכפתיים. בטופר אוהבים לענות על שאלות, לפתור בעיות ולעזור לכם לקדם ולפתח את העסק שלכם.
תמיכה טובה יותר
נוכחנו לגלות כי מתן תמיכה אונליין (מייל,צ'אט) הנה הדרך הטובה והיעילה ביותר עבור סוג השירות והמוצר שאנחנו מספקים. הפוקוס הדיגיטלי מאפשר לנו להעניק את התמיכה המהירה ביותר ללא ההכרח להשאיר אתכם בהמתנה לצלילי תחנת רדיו חורקת.
הקפדה על חדשנות
תקשורת דיגיטלית עם לקוחותינו מעניקה לנו אינפורמציה מדידה ,אמפירית ורציפה שהיא הבסיס ליכולת ללמידה ולשיפור מתמיד. מתאפשר לנו להעניק לכם מדריכים מפורטים המנחים אתכם צעד אחר צעד לפתרון המבוקש. חשוב לנו להקפיד שכל פיסת מידע חיונית למתן שירות איכותי תתועד ושכל אינפורמציה קריטית עבורכם לא תלך לאיבוד.
שמירה על מחיר נמוך
יעילות גבוהה של צוות התמיכה מאפשרת לנו לשמור על עלות נמוכה עבורכם ובמקביל לשמר את הנגישות, פשטות ,הנוחות וקלות השימוש באתר טופר.
האם חובה להירשם לאתר כגולש ומדוע?
קודם כל, בשביל לחפש בית עסק מומלץ באחד התחומים ברחבי הארץ ולשלוח אליו פנייה - ממש לא חייבים להירשם.

ההרשמה נדרשת רק אם אתם רוצים להגיב על בית עסק כלשהוא. הסיבה היא שלגולשים כמוכם ולעסקים באתר חשוב לוודא כי כל חוות הדעת יהיו מהימנות ואמיתיות. ולכן חשוב מאוד שנדע שמאחורי התגובה באתר עומד אדם אמיתי שבאמת מספר על חוויותיו האישיות. בכל מקרה ההרשמה נועדה רק להבטיח את אמינות ואיכות המידע באתר, לא נעשה שימוש בפרטים שלכם בכל צורה שהיא לא למטרה הזו. לא נמכור את המידע, לא נעביר אותו לעסקים (כמובן אלא אם פניתם לעסק או ביקשתם שנעביר) ולא נציק לכם סתם.

קישור למדיניות פרטיות של האתר
איך נקבעו הרשימות של המומלצים באתר?
שאלה מצוינת.
העסקים באתר, המומלצים בכל סיווג ועיר - נקבעים לפי ההמלצות של גולשים כמוכם. ככל שלעסק יש יותר המלצות בדירוג חיובי, ההמלצות יותר מעודכנות, הכרטיס מלא בתמונות - כך העסק יהיה חלק מהמומלצים שלנו וכמובן ישמח לתת לכם שירות. בהמשך אנחנו נבדוק ובודקים גם איך המענה של בית העסק, הזמינות - והם גם ישפיעו על ההופעה באתר.

בדומה לכל האתרים שמציגים עסקים ממליצים - בתי העסק משלמים עבור הפרסום. זה לא אומר שאנחנו לא מקפידים איתם ועסק שיקבל חוות דעת שליליות לא יופיע באתר. אנחנו בכוונה גובים סכום חודשי נמוך מאוד מכל עסק, בטח בשונה מהמתחרים שלנו, כי אנחנו לא רוצים להיות תלויים או לחשוב פעמיים כשנרצה להסיר עסק שלילי מהאתר.

אתר טופר (t.co.il) קיים כבר שנים רבות, ההשקה המחודשת שלו היא הזדמנות לנקות אורוות ולהוציא את העסקים הפחות מומלצים ולהשאיר נבחרת מומלצת. זה לוקח קצת זמן אז תהיו סבלניים וכמובן הכי חשוב - תגיבו תגיבו תגיבו - וכך נוכל במהירות להפריד בין הטובים ביותר לפחות טובים.
איך אפשר להצטרף לאתר או להמליץ על עסק מעולה שחסר לכם?
אם אתם בעלי עסקים - ההרשמה נעשית לגמרי לבד דרך האתר. לפני זה תבדקו אם העסק שלכם לא רשום כבר באתר
הנה לינק לקרוא קצת למה משתלם להופיע באתר ומשם להצטרף

אם אתם גולשים שמכירים עסק מעולה, עסק שאתם ממש רוצים לפרגן לו ואולי שיצטרף לאתר
שלחו לו את העמוד למעלה או ספרו לו על האתר - אנחנו מבטיחים שעסקים שהם באמת טובים, מומלצים - יקבלו ויתחזקו מאוד בזכות טופר והם יודו לכם על ההמלצה.

אפשר למצוא אותנו גם כאן

ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת

סיווגים פופולאריים