ד'ר יונתן דוידאור - פסיכיאטר

12 תגובות
התקשר עכשיו: 052-6552269
צור קשר עם העסק
שולח נתונים. בבקשה להמתין...
פנייתך נשלחה בהצלחה, תודה.


סגור
שם מלא
טלפון
הודעה
סגור

פרטים חסרים

לפני שליחת הפניה יש למלא את הפרטים בטופס

בבקשה השלם את הפרטים:

OK
התקשר עכשיו 052-6552269
צור קשר עם בית העסק
חוות דעת על בית העסק
5 כוכבים מאת: alon    05/07/2017
יונתן, איש יקר. רציתי לומר לך שאני מרגיש הרבה הרבה.. יותר טוב. כמעט חזרתי לאלון שאני מכיר. מודה לך על ההקשבה, האכפתיות והתחושה שאתה נכנס אלי פנימה וכל-כך משתדל. כמובן שאנחנו עוד נתראה. מאחל לך ימים טובים ומאושרים, אלון
5 כוכבים מאת: נתנאל    08/06/2016
רגישותו, פשטותו ויכולותיו של האיש הנהדר הזה ראויות לציון.
5 כוכבים מאת: בני    01/03/2016
אני ממליץ עליו בחום, אם אתם מחפשים פסיכולוגים באזור הוד השרון, תבחרו רק בו. הוא ממש עזר לי, הוא באמת חושב על טובת המטופל ולא רק איך להרוויח כמה שיותר כסף. אני עדיין נפגש איתו כשאני צריך אבל בזכותו כבר עשיתי שינוי רציני בחיים שלי.
5 כוכבים מאת: רובי י******    28/10/2015
אחרי סבל ויאוש ממטפלים רבים, הגעתי לד'ר יונתן. לאחר כשבועיים של טיפול בתרופות והיפנוזה חשתי שסוף סוף אני בדרך הנכונה להחלמה.. חזרתי לאמין שאני יכול. מומלץ.
5 כוכבים מאת: בן ש***    15/05/2014
לאחר אכזבה בטיפולים פסיכולוגים ממושכים, ד'ר יונתן עזר לי להבין ולשנות דברים אשר הובילו לשינוי משמעותי בחיי. ממליץ בחום.
5 כוכבים מאת: שאול שמחוני    08/05/2013
סוף סוף רופא שמתייחס באופן אנושי ועוזר , תודה דוקטור.
5 כוכבים מאת: עדי    20/09/2012
ד'ר יונתן הפגין יחס אישי ואנושי, הקשיב וידע לתמוך. התרשמתי מרופא מומחה איכפתי , אשר מתענין במטופל ולא רק בכסף, כמו מומחים אחרים שהכרתי והתאכזבתי. הטיפול היה יעיל, כלל תרופות, שיחות ותוספי מזון, אשר בהחלט עשו את העבודה. מאוד מעריך ומודה לו על העזרה, תודה עדי.
5 כוכבים מאת: דני    23/04/2011
לאחר סבל רב ואין. ספור אכזבות מאנשי, הגעתי לד"ר יונתן. דרך הפורום שהוא מנהל, וגיליתי רופא אנושי ומקצועי שהקשיב והתייחס באופן מדהים, מה שעזר מאוד לשיפור במצבי, היום אני במצב נפשי הרבה יותר טוב
5 כוכבים מאת: גול    03/04/2011
הרגשתי אצלו כבן וקרוב למשפחה. נפגשתי אתו שלוש פעמים, הרגשתי שאני בן אדם אשר התייחס אליי כבן אדם מאשר התייחסו שאר המטפלים. רוב הפסיכיאטרים שהכרתי לא ספרו אותי בכלל, ולא התייחסו. את המעקב והטיפול שלהם היה מחוסר ברירה לא נתנו לי את הזמן ולא הכבוד ולא ... הטיפול שלהם היה רק בכדי לצאת מחווה. אפילו החומר הכתוב שהיו כותבים היה כמו העתק הדבק, לא התאמצו לבדוק אותי אפילו פעם אחת. עד שהגעתי לפסיכיאטר בשם קראקרה אשר בדק אותי לגופי ולנפשי והצליח להציל אותי. היום אני פוגש הפסיכיאטר דוידאור ונדהם מהטיפול והאיש. נפרדתי ממנו בחיבוק ואהבה אשר מחלימה כל מחלה. תודה לך מכל הלב
5 כוכבים מאת: טניה    31/08/2010
לדר' יונתן היקר ברצוני להודות לך על הטיפול המורכב איתי, פשוט הצלתי אותי. הגעתי ביאוש מוחלט, מחשבות על סוף העולם, חוסר תקווה, חוסר תיפקוד פשוט טוטאל לוסט. לא האמנתי שיש סיכוי והייתי מאוד מפוחדת וללא תקווה. הפגישה איתך שינתה את חיי, באופן שהקשבתה, הבנתה, האופן שהצלחתה לעודד ולתת לי כח וכן גם התרופות היו ניסבלות ותרמו. שוב , הרבה הרבה תודה ! ט.
5 כוכבים מאת: דויד    22/08/2010
עברתי משבר קשה בחיי שהיה מלווה בדיכאון, חוסר תיפקוד ואפילו מחשבות על מוות. הייתי מיואש, חבר שראה את סיבלי הפנה אותי לדר' יונתן מיד לאחר הפגישה הראשונה חשתי בשינוי. לעולם לא פגשתי רופא המבין כל כך לעומק, המסתכל בגובה העיניים ומתייחס באופן אנושי נדיר. הטיפול היה מלווה בהסברים מרגיעים, תרופות והתייחסות למרכיבים פסיכולוגים בסבל שלי. לאחר מספר שבועות חשתי כאדם חדש ובריא. מילה אחת יש לי , תודה !
5 כוכבים מאת: אסף    22/08/2010
טיפול מעולה ויחס אנושי. וזה חשוב במיוחד כשהולכים לפסיכיאטר. חיפשתי רופא שיוכל להקשיב לי ולא רק לרשום משהו, ומצאתי. אני ממליץ בחום.
כתוב תגובה
התמר 30 הוד השרון
ממך
פרופיל ומידע
  • ד'ר יונתן  דוידאור - פסיכיאטר
  • ד'ר יונתן  דוידאור - פסיכיאטר
  • ד'ר יונתן  דוידאור - פסיכיאטר
  • ד'ר יונתן  דוידאור - פסיכיאטר
ד''ר יונתן דוידאור מנהל פורום מקצועי בפסיכיאטריה. ד''ר יונתן דוידאור מפתח תוכנות רפואיות למכשירי אנדרואיד. ד'ר דוידאור בוגר התוכנית למאסטר בפסיכופארמקולוגיה -..
ד''ר יונתן דוידאור מנהל פורום מקצועי בפסיכיאטריה.
ד''ר יונתן דוידאור מפתח תוכנות רפואיות למכשירי אנדרואיד.
ד'ר דוידאור בוגר התוכנית למאסטר בפסיכופארמקולוגיה - ארה''ב.
הקליניקה ממוקמת בנוה נאמן - התמר 30 , אזור כפרי , חניה בשפע. פרטים נוספים באתר
קרא עוד