בנק דיסקונט

140 סניפים

בנק דיסוקנט הוא הבנק השלישי בגודלו בישראל ואחד הוותיקים בה. הבנק פעיל משנת 1976, ומעמיד לרשות לקוחותיו למעלה מ-150 סניפים בישראל. שירותי הבנקאות של בנק דיסקונט נוגעים בכל נישה וזירה הן בתחום הפרטי והן בתחום העסקי. בין היתר הבנק מפעיל שירותי משכנתאות, כרטיסי אשראי, ניהול תיקי השקעות, חברות נאמנות, הלוואות, ועוד. בנק דיסוקנט הוא אחד הבנקים הבודדים בישראל שפעילים גם מחוץ לישראל באמצעות סניפים באנגליה, שוויץ, אמריקה הצפונית והדרומית. בין היתר, סניפי הבנק בחו"ל עוסקים בבנקאות מסחרית ופרטית.
בואו תהיו חברים של דיסקונט בפייסבוק, לחצו כאן לעמוד דרושים, תעריפון העמלות של דיסקונט עכשיו כאן

3 חוות דעת

בנקים

"שלום רב, אנחנו צביה ומיכאל צימרינג מאד נהנים מהשירות שהילה תמים יועצת ההשקעות, נותנת לנו. אומרים: שפני הבנק כמו נותן השירות. אנחנו כבר הרבה זמן בבנק דיסקונט בעפולה ונהנים מאד מהשירות האישי ומבנק שלא הולכים בו לאיבוד. בברכה, צביה ומיכאל צימרינג "

דברו איתי

הרב נחום לוין 15 , עפולה

3 חוות דעת

בנקים

"מזה שנים אני לקוחה בדיסקונט באשקלון אני מאוד מרוצה מהשירות לקוחות אני רוצה להזכיר בעיקר 2 פקידים שתמיד פירגנו ועזרו בהקשבה מלאה, שלומי ולעליזה, אני מאוד מודה להם ומאחלת להם את הטוב שבעולם "

דברו איתי

דיזנגוף 55 , תל אביב

3 חוות דעת

בנקים

"יש לי חשבון בסניף זה (סניף אסף הרופא) מספר שנים. השרות בבסניף זה מעולה. ניתן להשיג את הסניף והפקידים באופן מיידי בטלפון. שרות זה לא זמין בכל הבנקים. הפקידים זמינים תמיד, חביבים ומיקצועיים. מנהלת הסניף, אתי, מלאת מרץ ורצון טוב. פקידי הסניף יוזמים התקשרויות ומעלים הצעות. "

דברו איתי

מרכז רפואי אסף הרופא , צריפין

2 חוות דעת

בנקים

"לפני כמה שבועות הגעתי לסניף במטרה לפתוח חשבון .. הבנקאית הייתה נדיבה והסבירה לי כל דבר שאני צריך לדעת על החשבון.. קיבלתי גם שני שוברים לקנייה בכמה רשתות מתוכם רשת פוקס.. התהליך ערך בערך חצי שעה אפילו קיבלתי כמה וכמה שירותים בחינם "

דברו איתי

הרצל 16 , חיפה

2 חוות דעת

בנקים

"לפני כשנה עברתי לבנק דיסקונט סניף רמת פולג ועלי לציין כי מדובר בסניף מקצועי, יעיל, נוח, צוות עובדים נהדר, הנותן יחס אישי, מהיר ומקצועי. מפתיע מאוד לטובה ומאוד נעים לקבל שירות ויחס כזה. מעבר לכך, תנאים מעולים לסטודנטים ומשפחות. "

דברו איתי

מרכז מסחרי, אמנון ותמר 6 , נתניה

2 חוות דעת

בנקים

"אני לקוח דיסקונט כבר כמה חודשים ואני ממליץ לכולם לחבור הליהם בעיקר הצעירים שבינינו אני לא משלם עמלות ולא שום דבר. וקיבלתי כרטיס לבנקומט בחינם וגם אשראי מהם אני יוכל לקבל בעתיד הקרוב עם הכנסה קבועה ולא גדולה חודשית לחשבון. השירות אדיב והתורים לא ארוכים יש להם כוח אדם טוב. אני מטופל אצל נטלי קריחלי, פ... "

דברו איתי

חיים משה שפירא, מרכז מסחרי אזור ד' 1 , אשדוד

2 חוות דעת

בנקים

"אני לקוחת הבנק עוד מימיו שהיה בנקיון הנגב. אני מרוצה מאוד. גם מהריביות, גם מהשירות, בעצם במיוחד מהשירו. צוות אחמים שמטפל נפלא: אינה, אלי ודני תודה רבה. לא מחליפה בעד שום בנק גדול... "

דברו איתי

הנרייטה סולד 8 , באר שבע

2 חוות דעת

בנקים

"מעולים, שירות טוב, אדיבים,בנקאים נהדרים,מספקים את מה שהלקוח צריך, ובקיצור מה עוד צריך יותר מזה .. במילה אחת : מעולים ! בשתי מילים : גדולים מהחיים ! "

דברו איתי

קרן היסוד 5 , ירושלים

2 חוות דעת

בנקים

"אני לקוחה מזה שנהה וחצי בסניף דיסקונט במגדל העמק ובאמת אני מודה שמזל שיש את מזל הפקידה שממש עזרה לי ואף כיוונה אותי למצב טוב יותר בחשבון לטווח ארוך, הייתי חסומה בחשבוני ובדיסקונט עזרו לי בהלוואה כוללת +חיסכון עתידי שיינתן לי בעוד כשנתיים אני ממש מרוצה מהשירות שניתן לי ... עניין של מזל "

דברו איתי

העצמאות 1 , מגדל העמק

2 חוות דעת

בנקים

"לדעתי השירות ממש טוב, לפני כמה זמן הייתה לי בעיה עם הסיסמא באינטרנט, משום מה לא יכולתי להיכנס לחשבון שלי באינטרנט ואז התקשרתי לבנק ותוך כמה דקות הם סידרו לי סיסמא חדשה. הם לא עזבו את שפטרנו את הבעיה. "

דברו איתי

המלאכה 2, קניון רננים , רעננה

1 חוות דעת

בנקים

"מה שטוב בבנקים בסניפים מסויימים, זה שאין צורך להמתין הרבה, זהו סניף קטן ונוח, לא צריך להמתין בו הרבה, השירות מהיר ומעולה, אין מילים מומלץ "

דברו איתי

אבן גבירול 66 , תל אביב

1 חוות דעת

בנקים

"כן , בהחלט ,הייתי נכנסת ושוב נכנסת לסניף זה לקבל שירות מהאנשם הכל כך טובים , מבינים , ויעילים . ועוד אני אינני מנהלת את חשבוני בסניף זה , אני פשוט לקוחה מסניף אחר שמקבלת שירותים פה ושם מסניף זה, אך בטוחני שאם הייתי מעבירה את חשבוני לסניף זה הייתי מקבלת את אותו יחס טוב אם לא יותר. "

דברו איתי

שדרות דוד המלך 2 , לוד

הצג מספר
ביטול
שיחזור סיסמה
הזינו את כתובת האימייל המשוייכת לחשבונכם
Category Lead
שלחנו לך אימייל
ברגעים אלו נשלח לכתובת האימיל יש לפתוח את האימייל ולעקוב אחרי ההנחיות
בחר את האופן בו תרצה להתחבר
שלחנו לך עכשיו מסרון עם קוד האימות שלך לא קיבלת? לחץ כאן לשליחה חוזרת

לחצו להתחברות
צרו חשבון בקלות ובמהירות עם

או

שכחתי סיסמה
*יצירת חשבון מהווה אישור תנאי השימוש ו מדיניות הפרטיות וכן קבלת דיוור אלקטרוני בנוגע לעדכונים ממערכת טופר
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת
הודעת מערכת
כאן תרשם תוכן הודעת המערכת
צור קשר עם המערכת