סנסור

סנסור

(1 סניפים)
רשת מוצרי חשמל
תחומי פעילות: מוצרי חשמל ביתיים
דרוג הרשת
1
תגובות
5 מתוך 5 הוסף תגובה
אודות הרשת

רשת סנסור היא אחת מרשתות מוצרי החשמל הגדולה בישראל. לרשת פריסה ארצית וסניפי ענק שמציעים ללקוחותיהם מגוון עצום של מוצרי חשמל בכל המחלקות: מקררים, טלוויזיות, מולטימדיה מוצרי חשמל קטנים ושאר המוצרים. בסניפי הרשת תוכלו למצוא אנשי מכירות מקצועיים שיסבירו לכם וילוו אתכם בכל תהליך הרכישה.

סניפים של סנסור

סנסור
סנסור - 1 כוכבים 1תגובות
אחוזה 153 רעננה 09-7712083

תגובות אחרונות עבור סנסור

1 כוכבים מאת: חיים       14/04/2010
הזמנתי מקרר בסנסור רעננה ע"פ הבטחת המוכר למחיר הנמוך ביותר,לאחר בדיקה מצאתי את אותו המוצר עם אותה האחריות מאותו יבואן ב-2000 ש"ח זול יותר. ביקשתי לבטל את העיסקה 22 שעות לאחר ההזמנה וכמובן ללא קבלת המוצר ,בחנות סרבו לבטל את העיסקה ורק לאחר עשרות שיחות טלפון עם החנות והיבואן הוסכם לבטל את העיסקה. למרות שהעיסקה בוצעה ובוטלה בתחילת החודש ומועד החיוב רק בתחילת החודש שלאחריו הזיכויי בוצע חודש וחצי לאחר מכן ורק לאחר עשרות טלפונים ,עניין שיצר חריגה בחשבון הבנק שלי. עשרות טלפונים למוקד תלונות הציבור שכמעט בכולם ללא מענה עם דרישה לפיצויי נענו ביחס גרוע ולמרות הבטחות לשוב אליי עם תשובה לא הייתה כל נכונות לפיצויי. לסיכום חנות לא אמינה ושרות לקוחות שמשרת רק את החברה.
תגובה עבור: סנסור אחוזה 153 רעננה

סניפים של סנסור

מצא סניפים של סנסור לפי עיר
בחר עיר
יש לבחור עיר מהרשימה למעלה

רשתות נוספות בתחום מוצרי חשמל ביתיים


מחסני חשמל

מחסני חשמלרשת מחסני חשמל היא רשת מוצרי החשמל המובילה בישראל. הרשת שהוקמה ב-1993, פועלת בגישת "שילמת לקחת" , כל לקוח שנכנס לסניף של הרשת נהנה , משלם על המוצר ולוקח אותו באופן מיידי. לרשת למעלה מ-25 סניפים..

א.ל.מ

א.ל.מא.ל.מ רשת חשמל ואלקטרוניקה נחשבת לאחת הרשתות הגדולות בארץ בתחומה. הרשת מבית מיניליין , כוללת למעלה מ-30 סניפים ברחבי הארץ. כולם ממוקמים באיזורי מסחר מרכזיים לרווחת הלקוחות. רשת א.ל.מ, מוכרת מוצרי..

שקם אלקטריק

שקם אלקטריקרשת שקם אלקטריק הוקמה ב1995, אחרי שרשת שקם הופרטה והוחלט להקים חנויות עצמאיות לממכר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. לרשת יש כיום 40 סניפים ברחבי הארץ, בהן ניתן למצוא מוצרי חשמל לבית, מוצרי בידור , מוצרי..


התפלגות הדרוגים

1
1
1
1
1

הדרוג של סנסור

דרוג כולל: [ 5 מתוך 5 - 1 מדרגים]