ילדותי

ילדותי

(4 סניפים)
אופנת ילדים
תחומי פעילות: בגדי ילדים
דרוג הרשת
8
תגובות
3 מתוך 5 הוסף תגובה
אודות הרשת

רשת ילדותי מציעה לילדי ישראל בגדים ייחודיים ורעננים, היזהרו מראש אתם עלולים להתאהב. אופנת ילדים על פי ילדותי היא אופנה לילדים רגילים.

סניפים של ילדותי

ילדותי
ילדותי - 4.5 כוכבים 3תגובות
שבעת הכוכבים 8 הרצליה 09-9504582
"חנות מקסימה. שירות אדיב... מוכרות מדהימות במיוחד ליאור הימל."
ילדותי
ילדותי - 4 כוכבים 2תגובות
שינקין 32 תל אביב 03-5257233
"שלום! אנחנו זוג צעיר שילדנו ילד לפני כמה חודשים קנינו עגלת בייבי ג'וקר מסניף ילדותי גרנד קניון קיבלנו את השרות המפתיעה מהמוכרת ששמה נטלי החמודה והנחמדה שנתנה את השרות בצורה הכי טובה ונחמדה המלצה לקנות עגלה היא ממש נוחה וטובה רק ברשת ילדותי גרנד.."
ילדותי
ילדותי - 2.5 כוכבים 3תגובות
קניון סביונים יהוד 03-6326445
"רכשתי שעון FLICK-FLACK ב"ילדותי סביונים". לאחר 8 חודשים בערך השעון התקלקל ולמרות שלא היתה לי תעודת אחריות או חשבונית להוכחת הקנייה ותאריכה, נתקלתי ביחס מפתיע של אמון! השעון נלקח לבדיקה בילדותי סביונים, וכיון שלא היה ניתן לתקנו ניתן לי שעון חדש.."
ילדותי
ילדותי - 0 כוכבים
שינקין 32 תל אביב 03-7161471

תגובות אחרונות עבור ילדותי

3 כוכבים מאת: גלית       19/12/2008
קנינו בילדותי בפ"ת. באופן כללי השירות טוב ויש להם בגדים לילדים שמעוצבים יפה. אבל יש בעייה קשה במידות והמוכרות לא מתמצאות כ"כ. נאלצתי לחזור ולהחליף 3 פעמים ואף מידה לא הייתה נכונה לבת שלי. זאת למרות שהיא ממוצעת לגילה, ואפילו קטנה מעט מהממוצע. היא בת 21 חודשים ומידות 24 וכן המידה 2 היו קטנות או צפופות למדי. בסוף נאלצתי לקחת זיכוי וחבל. מה גם שהיה די מעצבן לגלות שכל כמה ימים המבצע השתנה ואז מקבלים פחות ממה שמשלמים עבור אותו מוצר (אפילו שההפרש יצא קטן).
תגובה עבור: ילדותי שינקין 32 תל אביב
5 כוכבים מאת: סואעד       04/11/2008
שלום! אנחנו זוג צעיר שילדנו ילד לפני כמה חודשים קנינו עגלת בייבי ג'וקר מסניף ילדותי גרנד קניון קיבלנו את השרות המפתיעה מהמוכרת ששמה נטלי החמודה והנחמדה שנתנה את השרות בצורה הכי טובה ונחמדה המלצה לקנות עגלה היא ממש נוחה וטובה רק ברשת ילדותי גרנד קניון יש מוכרות 10 ושרות ב100% במיוחד אצל נטלי תודה חמודה על השרות המקסים.
תגובה עבור: ילדותי שינקין 32 תל אביב
4 כוכבים מאת: נטע       03/09/2008
שלום רב לילדותי היום קניתי אצלכם בסניף החדש בקניון עזריאלי, בגדי ילדים מקסימים.....לבנותיי.(אני מאד אוהבת את הבדים והגזרות שלכם.) אבל חלק מהבגדים קטנים...ואאלץ להחליפם במידה גדולה יותר. חבל שאין לכם עוד סניפים ברחבי הארץ ואתם מתמקדים בעיקר במרכז. אני תושבת קיבוץ בדרום הארץ ומגיעה ל"עיר הגדולה" לעיתים רחוקות וכל החלפה כזאת היא טרחה לא קטנה. אז אולי תחשבו על איזה סניף בבאר-שבע או אשקלון, נראה לי שכולם יהנו...מה דעתכם? ביי ותודה נטע
תגובה עבור: ילדותי שבעת הכוכבים 8 הרצליה
5 כוכבים מאת: הילה       02/10/2007
חנות מקסימה. שירות אדיב... מוכרות מדהימות במיוחד ליאור הימל.
תגובה עבור: ילדותי שבעת הכוכבים 8 הרצליה
5 כוכבים מאת: נעם       25/05/2007
באתי עם הקטנות שלי בנות ה-5 וה-3 נכנסנו לחנות ומייד הוקסמנו.. זאת החנות היחידה כמעט שבה אנחנו קונים בגדים לבנותינו ובייחוד בסניף זה בשבעת הכוכבים! יופי של שירות יופי של בגדים!
תגובה עבור: ילדותי שבעת הכוכבים 8 הרצליה

סניפים של ילדותי

מצא סניפים של ילדותי לפי עיר
יש לבחור עיר מהרשימה למעלה

רשתות נוספות בתחום בגדי ילדים


סולוג

סולוגסולוג היא רשת אופנת ילדים לה 70 סניפים ברחבי הארץ.הרשת שייכת לרשת גלי, ומוכרת במסגרת חנויות הרשת. רשת סולוג מציעה אופנה איכותית, פשוטה שמתאימה לכל הגילאים ולכל עונות השנה. מוצרי הרשת נמכרים במחירים..


התפלגות הדרוגים

4
1
1
1
2

הדרוג של ילדותי

דרוג כולל: [ 3 מתוך 5 - 8 מדרגים]