> > > נטלי סקיולייף-לחצני מצוקה לגיל הזהב

נטלי סקיולייף-לחצני מצוקה לגיל הזהב

דרך השלום 3, תל אביב    1-700-700-180  
צור קשר

מוניטין ברשת

4 תגובות על נטלי סקיולייף-לחצני מצוקה לגיל הזהב

התגובה המוערכת ביותר! 1 כוכבים
אבי מנוי של חב' נטלי ב-16/2 נזקק לפינוי דחוף לבי"ח. לאחר לחיצה על לחצן המצוקה המוקדנית מסרה שמיד שולחים ניידת נת"ן כשהגענו לפתח ביה"ח הפציר בי הפראמדיק שעלי לחתום על התחייבות כספית לתשלום הפינוי. הסברתי שאיני חותמת על ההתחייבות, מאחר שמנוי הנטלי של אבי כולל פינוי של ניידת נת"ן. לאחר כחודש מהמקרה לתדהמתי קיבלתי מכתב מאיים מעו"ד ,שטען שעלי לשלם מיידית סכום של כ-1000₪, ושבידו שטר חוב חתום על ידי . מיד פניתי לחברת נטלי שהחלה להתנער מעצם התחייבותה לשלם עבור הפינוי . זאת מכיון שאבי אושפז ולכן לפי החוק קופה"ח צריכה לשלם. כמו כן "דיאנא" עמותה שלדבריה פינתה את אבי דרשה 358 ש"ח הסכום המקורי+358 שכ"ט עו"ד ,עלי לציין שלא קבלתי לידיי שום שטר חוב ומעולם לא חתמתי על שטר חוב כלשהו לחברת דיאנא ואין לי שום קשר לחברת דיאנא . אך לצערי חברת נטלי בהיעדר אמבולנסים משתמשת בשרותיה של חברה שמנצלת את מצוקתם של החולים .נטלי לא ציינה בפני אבי שיידרש לחתום על התחייבות כלשהי לגורם כלשהו מלבד נטלי. לסיכום :
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 1 כוכבים
אני מבקש להתנתק כבר חודשים והם מתעלמים ממני וממשיכים לגבות כסף. בנוסף כאשר האדם נפטר הם ממשיכים לגבות כסף למרות שהם יודעים שהאדם נפטר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מוקד רפואי מעולה ומאוייש 24 שעות ברופאים ומוקדנים , שירות מהיר ויחס טוב לכל לקוח במחיר אטרקטיבי וזול לכל כיס זהו מחיר שיכול להציל חיים ! מגוון רחב של מסלולים לחולי לב ולסוכרת ולחצני ביטחון לכל שכבות הגיל אני התחברתי ואני גם מאוד מרוצה ומרגישה את הביטחון האישי שלי גבוה ובכל בעיה שאני נתקלת אני יוצרת קשר איתם והם תמיד שם בשבילי במענה מהיר ונח לשימוש בלי יותר מידי סיבוכים מיותרים פשוט לחיצה על כפתור מקשרת אותי לכל גורמי הביטחון והרפואה שיש בלי לומר פרטים הכל כבר נמצא אצלם בקיצור מעולה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
סגרתי אתם על הסכם של שנה בגלל ההנחה שקיבל אבי בגלל הניתוח שעבר, אחרי שנגמרה השנה התחילו הבעיות בהתחלה לא ידעו על מה אני מדבר ויעבירו את הבקשה הלאה ושיחזרו אלי לא חזרו ולא כלום במשך חודשים (עדיין בתהליך אתם) הריצו אותי וחייבו אותי על סתם, מבטיחים הבטחות ולא מקיימים אומרים שיחזירו ואז פתאום שוכחים.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות נטלי סקיולייף-לחצני מצוקה לגיל הזהב

נטלי סקיולייף מספקת שירותי רפואה דחופה ושירותי בטחון וסיוע gcur חולי לב ואוכלוסיית הגיל השלישי. במסגרת שירותיה מפעילה החברה מוקדים רפואיים, מוקדי חירום, לחצני מצוקה, ניידות טיפול נמרץ, שירותי ביקור רופא בבית ומגוון שירותים רפואיים נוספים למנוייה. לנטלי סקיולייף תקן ISO ממכון התקנים ואנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 26/08/2015
שנת הקמה: 1988
מס' עובדים: 200
כמות צפיות: 5721
דרוג: 2 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

חזרה למעלה