מדריך עסקים > רשתות

רשתות ומותגים מובילים בישראל

ריכזנו עבורכם את הרשתות והמותגים המובילים בישראל לפי סיווגים

רשתות פופולאריות

א.ל.מ
א.ל.מ
א.ל.מ רשת חשמל ואלקטרוניקה נחשבת לאחת הרשתות הגדולות בארץ בתחומה. הרשת מבית מיניליין , כוללת למעלה מ-30 סניפים ברחבי הארץ. כולם..
אוטו דיפו
אוטו דיפו
אוטודיפו היא רשת קמעונאית היחידה בישראל בתחום הרכב. לרשת 18 סניפים בפריסה ארצית. בחנויות אוטודיפו ניתן למצוא את כל מוצרי הרכב,..
אופטיקה הלפרין
אופטיקה הלפרין
אופטיקה הלפרין היא רשת המשקפיים הגדולה בישראל. הרשת הוקמה על ידי הרב רפאל הלפרין ז"ל, ראשית בתור חנות בבני ברק ועם השנים היא..
אופיס דיפו
אופיס דיפו
רשת אופיס דיפו הוקמה בשנת 1986 ונחשבת לאחת מרשות הגדולות בעולם בתחום ציוד משרדי, עם למעלה מ-1000 סניפים. בישראל פועלת הרשת מאמצע..
גלובוס
גלובוס
רשת גלובוס כוללת 7 מרכזי בילוי עם 60 מסכי קולנוע, ועוד 49 מסכים בבתי קולנוע שונים ברחבי הארץ. כמו כן מתפעלת הרשת את מתחם IMAX..
הום סנטר
הום סנטר
רשת הום סנטר היא הרשת המובילה בישראל בתחום "עשה זאת בעצמך". הרשת שהוקמה ב-1992, מפעילה למעלה מ-40 סניפים ברחבי הארץ בהם ניתן למצוא..
סופר פארם
סופר פארם
רשת סופר פארם הוקמה בשנת 1978 ומאז היא מהווה גורם רב משמעותי בענף רשתות הפארם בישראל. סניפי הרשת פזורים בכל רחבי הארץ, ובשנים..
סלקום
סלקום
חברת סלקום היא חברת הסלולאר המובילה בישראל עם קרוב ל-4 מיליון לקוחות. החברה הוקמה ב-1994 והיתה לחברה השנייה בתחום זה ובכך היא פתחה..
צומת ספרים
צומת ספרים
רשת צומת ספרים היא רשת הספרים השנייה בגודלה בישראל ונחשבת לרשת הזולה ביותר למכירת ספרים. הרשת מחזיקה יותר מחמישים סניפים ברחבי..

סניפים מומלצים

סאב קרונו שעונים
5 כוכבים שמחה גולן 54, גרנד קניון
חיפה
בנק מזרחי / טפחות
5 כוכבים פל ים 9 בית צים
חיפה
טבע נאות
5 כוכבים מתחם ביג קריות
קרית אתא
פלאפון
2.5 כוכבים אגודת ביתר 1, קניון מלחה
ירושלים
דורין פרנקפורט
5 כוכבים שדרות אלרוב ממילא
ירושלים