מדריך עסקים > רשתות > רשתות ומותגים בנושא מוצרי חשמל ביתיים

רשתות ומותגים בנושא מוצרי חשמל ביתיים

לפניכם רשימה של רשתות ומותגים בתחום מוצרי חשמל ביתיים. לחיצה על שם רשת או מותג תציג את כל הסניפים. לחצו למידע על עסקים בתחום מוצרי חשמל ביתיים

א.ל.מ
א.ל.מ
א.ל.מ רשת חשמל ואלקטרוניקה נחשבת לאחת הרשתות הגדולות בארץ בתחומה. הרשת מבית מיניליין , כוללת למעלה מ-30 סניפים ברחבי הארץ. כולם..
בזק סטור
בזק סטור
בזק סטור רשת חנויות מבית "בזק" ענקית התקשורת הישראלית, בחנויות בזק סטור תוכלו למצוא מגוון מוצרי תקשורת ומולטימדיה איכותיים במחירים..
חשמל נטו
חשמל נטו
חשמל נטו הינה רשת מובילה לממכר מוצרי חשמל איכותיים ביותר, בסניפי הרשת תוכלו למצוא טלוויזיות, מוצרים למטבח, מכונות כביסה, מחשבים..
טרקלין חשמל
טרקלין חשמל
טרקלין חשמל הינה רשת חנויות מוצרי החשמל המובילה בישראל, בסניפי הרשת שלנו הפזורים ברחבי הארץ תוכלו לרכוש מגוון מוצרי חשמל איכותיים..
מחסני חשמל
מחסני חשמל
רשת מחסני חשמל היא רשת מוצרי החשמל המובילה בישראל. הרשת שהוקמה ב-1993, פועלת בגישת "שילמת לקחת" , כל לקוח שנכנס לסניף של הרשת נהנה..
סנסור
סנסור
רשת סנסור היא אחת מרשתות מוצרי החשמל הגדולה בישראל. לרשת פריסה ארצית וסניפי ענק שמציעים ללקוחותיהם מגוון עצום של מוצרי חשמל בכל..
שקם אלקטריק
שקם אלקטריק
רשת שקם אלקטריק הוקמה ב1995, אחרי שרשת שקם הופרטה והוחלט להקים חנויות עצמאיות לממכר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. לרשת יש כיום 40 סניפים..

סניפים מומלצים

שקם אלקטריק
5 כוכבים קרית עקרון
קרית עקרון
א.ל.מ - רשת חשמל ואלקטרוניקה
3.5 כוכבים גיבורי ישראל 5
נתניה
טרקלין חשמל
5 כוכבים ביג קסטינה
קרית מלאכי
מחסני חשמל
3 כוכבים החרושת 5
רעננה
אבי סופר מוצרי חשמל
2 כוכבים אלנבי 122
תל אביב
אתר מוצרי החשמל הגדול והזול בישראל פלזמות ,LCD,מקררים,מדיח כלים של בוש סימנס וחברות אחרות, ,מכונות כביסה,מייבשים,וכל שאר מוצרי החשמל . כמו אפשר למצוא..