מדריך עסקים > רשתות > רשתות ומותגים בנושא בתי קולנוע

רשתות ומותגים בנושא בתי קולנוע

לפניכם רשימה של רשתות ומותגים בתחום בתי קולנוע. לחיצה על שם רשת או מותג תציג את כל הסניפים. לחצו למידע על עסקים בתחום בתי קולנוע

גלובוס מקס
גלובוס מקס
רשת גלובוס כוללת 7 מרכזי בילוי עם 60 מסכי קולנוע, ועוד 49 מסכים בבתי קולנוע שונים ברחבי הארץ. כמו כן מתפעלת הרשת את מתחם IMAX..
יס פלאנט
יס פלאנט
יס פלאנט הינה רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל, לרשת מגוון בתי קולנוע מתקדמים הכוללים אולמות משוכללים ומרווחים, מגוון רחב של סרטים..
סינמה סיטי
סינמה סיטי
סינמה סיטי הינו מתחם התרבות, הקונגרסים, הקולנוע והבילוי המוביל ביותר בישראל. במתחם תוכלו להנות מ-23 בתי קולנוע איכותיים, ברמת..
קולנוע לב
קולנוע לב
קולנוע לב - רשת בתי קולנוע מובילה ומצליחה בישראל, לרשת מגוון בתי קולנוע מהודרים הפרוסים ברחבי הארץ, ומציעים עבורכם קהל הצופים..
רב חן
רב חן
רב חן הינה רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל, המציעה לכלל המבקרים להנות מצפייה בסרטים החדשים ביותר על גבי המסכים האיכותיים ביותר, בדו..

סניפים מומלצים

גלובוס מקס
4.5 כוכבים הגדוד העברי 6, קניון סי מול
אשדוד
קולנוע "לב-דיזנגוף"
0 כוכבים דיזינגוף 50
תל אביב
קולנוע לב תל אביב ממוקם ברחוב דיזינגוף 50 בקומה 3, בתוך קניון דיזינגוף סנטר, וכולל 6 אולמות קולנוע המציעים לקהל הלקוחות להנות ממגוון סרטים ויצירות..
גלובוס מקס
5 כוכבים הנמל 11
אשקלון
יס פלאנט
4.5 כוכבים ההסתדרות 55, קניון סינמול, לב המפרץ
חיפה
יס פלאנט - רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל, בבתי הקולנוע שלנו מגוון אולמות 4DX, IMAX, VIP, בהם תוכלו לצפות במגוון יצירות קולנועיות איכותיות ולהנות..
גלובוס קריון
4.5 כוכבים דרך עכו 192
קרית ביאליק