מדריך עסקים > רשתות > רשתות ומותגים בנושא בתי קולנוע

רשתות ומותגים בנושא בתי קולנוע

לפניכם רשימה של רשתות ומותגים בתחום בתי קולנוע. לחיצה על שם רשת או מותג תציג את כל הסניפים. לחצו למידע על עסקים בתחום בתי קולנוע

גלובוס מקס
גלובוס מקס
רשת גלובוס כוללת 7 מרכזי בילוי עם 60 מסכי קולנוע, ועוד 49 מסכים בבתי קולנוע שונים ברחבי הארץ. כמו כן מתפעלת הרשת את מתחם IMAX..
יס פלאנט
יס פלאנט
יס פלאנט הינה רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל, לרשת מגוון בתי קולנוע מתקדמים הכוללים אולמות משוכללים ומרווחים, מגוון רחב של סרטים..
סינמה סיטי
סינמה סיטי
סינמה סיטי הינו מתחם התרבות, הקונגרסים, הקולנוע והבילוי המוביל ביותר בישראל. במתחם תוכלו להנות מ-23 בתי קולנוע איכותיים, ברמת..
קולנוע לב
קולנוע לב
קולנוע לב - רשת בתי קולנוע מובילה ומצליחה בישראל, לרשת מגוון בתי קולנוע מהודרים הפרוסים ברחבי הארץ, ומציעים עבורכם קהל הצופים..
רב חן
רב חן
רב חן הינה רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל, המציעה לכלל המבקרים להנות מצפייה בסרטים החדשים ביותר על גבי המסכים האיכותיים ביותר, בדו..

סניפים מומלצים

קולנוע "לב-דיזנגוף"
0 כוכבים דיזינגוף 50
תל אביב
קולנוע לב תל אביב ממוקם ברחוב דיזינגוף 50 בקומה 3, בתוך קניון דיזינגוף סנטר, וכולל 6 אולמות קולנוע המציעים לקהל הלקוחות להנות ממגוון סרטים ויצירות..
רב חן
5 כוכבים שדרות שבעת הכוכבים 8
הרצליה
רב חן הינה רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל, המציעה לכלל המבקרים להנות מצפייה בסרטים החדשים ביותר על גבי המסכים האיכותיים ביותר, בדו מימד וכן בתלת מימד...
יס פלאנט
5 כוכבים המאה ועשרים 4
ראשון לציון
יס פלאנט הינה רשת בתי הקולנוע המובילה בישראל, לרשת מגוון בתי קולנוע מתקדמים הכוללים אולמות משוכללים ומרווחים, מגוון רחב של סרטים חדישים, ומספקים את כל..
קולנוע לב
4.5 כוכבים קניון אבן יהודה, המייסדים 41
אבן יהודה
קולנוע לב אבן יהודה הינו בית קונלוע איכותי שנוסד ב1999. בקולנוע שלושה אולמות משוכללים המציעים לקהל הלקוחות להנות ממגוון סרטים ויצירות קולנועיות לכל..
גלובוס מקס
4 כוכבים שדרות המלאכות 121, מרכז ישפרו
מודיעין