מדריך עסקים > רשתות > רשתות ומותגים בנושא חנויות בגדים / אופנה

רשתות ומותגים בנושא חנויות בגדים / אופנה

לפניכם רשימה של רשתות ומותגים בתחום חנויות בגדים / אופנה. לחיצה על שם רשת או מותג תציג את כל הסניפים. לחצו למידע על עסקים בתחום חנויות בגדים / אופנה

Golbary
Golbary
חברת האופנה גולברי היא אחת מחברות האופנה הותיקות בארץ. רשת גולברי מונה היום 26 סניפים בקניונים ומרכזי קניות. ובנוסף מוכרת רשת..
H&M
H&M
M היא רשת אופנה שבדית מהפופולאריות בעולם. הרשת הוקמה ב-1947, ומאז היא פתחה למעלה מ-2000 חנויות ביותר מ-30 מדינות. בין היתר יש לרשת..
PULL & BEAR
PULL & BEAR
רשת PULL & BEAR הספרדית פעילה בישראל משנת 1999 תחילה תחת זיכיון של המשביר לצרכן וכיום תחת הזיכיון של אפריקה ישראל. הרשת מונה כיום..
TNT
TNT
רשת TNT שייכת לבית האופנה הוניגמן, אשר מכתיבה את המילה האחרונה באופנה הישראלית. רשת TNT כוללת עשרות סניפים בקניונים ובמרכזי קניות..
גולף
גולף
רשת אופנה שמציעה אופנת קאז'ואל לגברים ולנשים. GOLF מציעה קולקציות עדכניות ומתחלפות שמשתנות כ-6 פעמים בשנה ומצליחה לקלוע לטעמם של..
דורין פרנקפורט
דורין פרנקפורט
דורין פרנקפורט היא המעצבת הישראלית היחידה שלה בית-אופנה, 22 חנויות לנשים וגברים ומפעל בבעלותה, המייצר את בגדיה בלב תל אביב, ישראל...
הוניגמן
הוניגמן
הוניגמן הינו בית אופנה לו 55 סניפים ברחבי הארץ, המספק את המילה האחרונה באופנה. הוניגמן היא אחת מחברות האופנה המובילות בישראל עם..
זארה
זארה
זארה היא רשת בגדים בינלאומית מובילה. הרשת הגיעה לישראל בשנות התשעים ומאז כבשה מקום מכובד בעולם האופנה הישראלי. הרשת פונה אל ילדים,..
לורד קיטש
לורד קיטש
רשת אפנת הנשים לורד קיטש מונה כ-20 חנויות ברחבי הארץ, החל מקריית שמונה בצפון וכלה בקניון הנגב בבאר שבע. רשת לורד קיטש מייצרת..
מתאים לי
מתאים לי
רשת - מתאים לי ml הוקמה בשנת 1991 והיתה לרשת הישראלית הראשונה שמכרה "אופנה לנשים מלאות". נשים במידות 42 ומעלה. במהלך השנים היא..
פוראבר 21
פוראבר 21
פורבר 21 היא רשת אופנה שפונה בעיקר לנערות ובחורות צעירות. הרשת נחשבת למובילה כיום בארה"ב בזכות עיצובים ייחודיים ומחירים נוחים לכל..
קסטרו
קסטרו
רשת קסטרו היא בעיניי רבים, רשת האופנה המובילה בישראל. לרשת 180 חנויות שחלקן נמצאות בבעלות החברה וחלקן בבעלות זכיניים. הרשת מעסיקה..
קרוקר
קרוקר
רשת קרוקר הוקמה על ידי אתי ודוד לוי ב1984, בפריז. עם השנים הם החלו לפתוח סניפים בישראל וכיום מונה הרשת יותר מ20 סניפים ברחבי הארץ...
תמנון
תמנון
רשת תמנון הוקמה ב1993, ומאז שהיא עשתה את צעדיה הראשונים בעולם האופנה הישראלי, היא הפכה לשם דבר בקרב לקוחותיה הצעירים. וכיום היא..

סניפים מומלצים

קסטרו
5 כוכבים סטאר סנטר
אשדוד
Pull & Bear
4.5 כוכבים דרך מנחם בגין 132, מרכז עזריאלי
תל אביב
קרוקר
5 כוכבים מתחם ביל"ו סנטר
קרית עקרון
לורד קיטש
3.5 כוכבים דרך מנחם בגין 132, קניון עזריאלי
תל אביב
קסטרו
4.5 כוכבים שמחה גולן 54, גרנד קניון
חיפה