פגסוס ישראל נסיעות בע"מ

הרכב 4, תל אביב    03-6374000  1700-500-112
צור קשר

מוניטין ברשת

פגסוס ישראל נסיעות בע"מ - 3.5 כוכבים
18 תגובות
הוספת תגובה

18 תגובות על פגסוס ישראל נסיעות בע"מ

התגובה המוערכת ביותר! 3 כוכבים
1. החברה לא הוציאה כרטיסי טיסה במועד והעבירה אותם לאחר איומים ברגע האחרון למרות הבטחות שכבר שולחים. החברה העמידה מדריך לא מוכן שאינו מכיר את הדרכים והמקומות ולכן גם העברה היתה שיטחית ביותר 3. נהג האוטובוס מבוגר בן 75 לא שולט באנגלית רק שוודית וגרמנית ולכן גם התקשורת בינו למדריך היתה גרועה אידיש מול גרמנית כך גם באמצע הדרך נתקעים בחוסר דלק מאחר והמדריך לא מצא לנכון לודא שאכן הנהג יודע לאן נוסעים וכמה ק"מ ולכן גם לא תדלק. בירידות קשות ועיקולים המדריך אינו מבין מדוע הנהג אינו מאיץ 80 90 ואי עמידה בלוח הזמנים היא של הנהג לפי דברי המדריך. מלונות מחוץ לערים כך שמשעות הערב המוקדמות אין מה לעשות. מיטות בקומות בשיט לבני 60 ומעלה ללא אופציית שידרוג ביטול ארוחה מובטחת בשייט עקב עלויות. ממליץ לחבר משרד הבטחון וצה"ל להתנתק מהחברה ולמצא אחת אמינה יותר
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
באוקטובר 2008 נסעתי לטיול מאורגן של חב' פגסוס לקרואטיה סלובניה ועוד ל- 10 ימים. הטיול היה ברמת איכות ירודה , מדריך שלא הכיר אל האתרים ומסלולים, וגרוע לא פחות היו 46 משתתפים למרות שהובטח לי שיהיו לא יותר מ- 35 איש.אוטובוס צפוף,נהג סרבי עצבני שריסק מזוודות חופשי מחוסר מקום. והכי גרוע- חברת פגסוס אפילו לא טורחת לענות למכתב ששלחתי מספר פעמים למכותבים שונים כבר כ- 4 חודשים . בקיצור , לא הייתי מתקרב אליהם ,מה גם שבאינטרנט מצאתי תביעות משפטיות רבות נגדם,חלקם דומות לטענותי !
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 1 כוכבים
חמותי אמורה לטוס בטיול מאורגן לברלין בעוד יומיים. למרות הבטחות חוזרות ונשנות לא שולחים לה את הכרטיס טיסה. המענה הטלפוני רשם כבר מספר רב של פניות הן שלה והן שלי אך אף אחד לא טרח לחזור אלינו. שרות מתחת לכל ביקורת וחבל.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
טיילתי עם קבוצה של פגסוס למרוקו, בליווי המדריך מוני כהן. קודם-כל רמת הארגון וההכנה לרבות בתי-מלון, נסיעות, ביקורים באתרים, ואף התמודדות עם בלת"מים היו ללא רבב וברמה המקצועית הגבוהה ביותר! הכל זרם ו"תוקתק" בהתאם לתוכניות וללו"ז, וכמובטח בפרסומים המוקדמים, החל מהליכי ההרשמה, דרך מפגש ההכנה המועיל, וכמובן לאורך כל הטיול. בנוסף, ראוי לציון מיוחד המדריך הנפלא מוני כהן, יליד מרוקו. מוני מחובר לארץ זו ולתושביה בכל נימי נפשו, ומכאן החוויה המרתקת בהעברת הידע בצורה האותנטית והעמוקה ביותר, וחיבור ישיר ובלתי אמצעי לנופים, לאנשים הפשוטים, לניחוחות ולזיכרונות. שלא לדבר על תושייה מדהימה ואף יצירתית בפתרון בעיות לוגיסטיות לא פשוטות שהתעוררו (בשדה התעופה למשל) בצורה שרק מי שמכיר על בורייה את השפה המרוקאית ואת קודי ההתנהגות העדינים ביותר של אנשיה מסוגל לספק. במקביל אלינו טיילה קבוצה נוספת של פגסוס במסלול מעט יותר קצר בהדרכתו של שי עם-שלם. לפי חילופי רשמים קצרים במהלך מפגש מקרי שהיו ל
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
3 כוכבים
לפני 3 שנים נסעתי למוסקוה וסנט פטסבורג וכשישבנו בבית קפה עם כמה מטיילים מהקבוצה נימצא ארנק שהיה לידי מסרתי אותו למדריך והוא סירב למסרו לבעל בית הקפה ולקח את הארנק עם הכסף לעצמו למרות שמחיתי נמרצות על כך. ב-8 לינואר נסעתי לניוזילנד ואוסטרליה עם מדריך בשם יהונתן ליף. משך כל הטיול הוא לא השיב אף לבוקר טוב או שלום. כששאלתי אותו מדוע? הוא השיב לי של אנשים לא נחמדים ולאלה שקמים כל יום עם מצב רוח אחר הוא לא אומר בוקר טוב.בושה וחרפה לאותו מדריך.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
יצאנו עם פגסוס לטיול לדרום אמריקה 22 יום. הטיול היה מצוין למרות שיצאו 35 איש. הכל היה מאורגן בצורה בלתי רגילה כולל אוטובוסים אוניות טיסות ומסלולי הטיול. לציין את המדריכה ורד פאר שתרמה רבות להצלחת הטיול ואנו ממליצים בחום על מדריכה זאת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
אני רוצה לציין שבחרנו בחברת פגסוס לטיול לתאילנד בגלל לכאורה השם הטוב שלה והתגובות החיוביות באתרים השונים (שלדעתי פיקטיביות). נסענו לתאילנד טיול פרימיום ,התאכזבנו קשות מרוב הטיול ,המדריך היה גרוע עד כדי כך שבסוף הטיול רוב המשתתפים התנגדו לשלם לו טיפ כנהוג במקום להראות את היפה בתאילנד ,פגסוס לקחה אותנו לכל שוק אפשרי כדי להראות לנו לדברי המדריך "אותנטיות". מעכשיו בטוח שאחפש חברה אחרת שבטוח תהיה גם זולה יותר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
4 כוכבים
אני לקוחה שלכם זה הפעם השנייה שבחרתי בכם לנסיעות לחו'ל. הטיול האחרון היה למרוקו 13/4/14-24/3/14 .אני באופן כללי מאד נהניתי ,כן נהניתי מהקבוצה שלמזלי /נו הייתה מעולה וכן מהמדריך מוני כהן שהיה 'גדול' ,אדם מקסים אוהב לעזור ידע להסביר על כל צעד ושאל בקיצור מדריך עם ידע עצום לשמחתי/נו הרבה .אך דבר אחד שמאוד התאכזבתי/נו מרמת בתי המלון מבינוני ומטה כל עוד שידוע לי מחברי שגם טיילו במרוקו בקבוצה מאורגנת במסלול לא פחות ופחות במחיר היו ברמה גבוהה וזה לא ציפיתי מכם . אנא קחו זאת לתשומת לבכם .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
בפסח 2013 יצאתי לטיול למרוקו 14 יום בדגש גאוגרפי. הרכב הקבוצה היה טוב, בהחלט יצא שחברי הקבוצה היו איכותיים. לצערי מסלול הטיול היה על הפנים, המון המון שעות נסיעה באוטובוס, לפחות 8 שעות כל יום. הביקור בסהרה נגמר עוד לפני שהתחיל. היו מקומות שהגענו אליהם לפנות ערב ובבוקר עשו לנו סיור מודרך בעיר באוטובוס ואולי זמן קצר ברגל והופ, בחזרה לאוטובוס. במשך 14 יום גמענו למעלה מ3000 ק"מ ואת רוב הנוף ראינו מהאוטובוס. המלונות ברובם היו גרועים ביותר וכמעט כל יום עברנו מלון, חוויה מתישה כשלעצמה. כשבחרתי לנסוע עם פגסוס, הובטח לי טיול מלא טבע ונוף, לצערי ראיתי את רובו מחלונות האוטובוס:(. עכשיו אני מבינה למה הם מתפארים שיש ימי אוטובוס מלאים - כי פשוט את הטיול מבלים בתוכו. אני לצערי לא יכולה להמליץ.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
נסעתי עם חברת פגסוס פעמיים בתחילת 2013 לתאילנד ובספטמבר 2013 לדרום ספרד . הארגון מעולה , מדריכים ברמה , הימים מלאים וגדושים ואף נתנו מעבר למתחייב לפי התוכנית .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
4 כוכבים
טיילנו בתאילנד החל ב-5במרס 2012 נהנינו מכל רגע המדריכה שרה פרי היתה מעולה והחברה עמדה במה שהבטיחה , הכל היה טוב, למעט האוטובוסים שלא היו משהו.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
טיול די מעניין לצפון הודו. טיול אתגרי לגילאי 50 ועד 82 . המזל הטוב שהיה לנו מדריך מקסים בעל ידע רב ואנושי יונתן ליף. והטיול עבר בשלום למרות כל הקשיים וגשמי המונסון. 11.08.11
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
חברתי נסעה עם חברת פגסוס למרוקו , והמליצה בפני על החברה, צלצלתי לחברה וענתה לי מיטל שנתנה לי את כול הפרטים ששאלתי אותה, באתי לחברה ונרשמתי לטיול לברלין המדריך דורון היה מדריך בעל רמת ידע, הוביל את הקבוצה בכול אתר ואתר אם הסבר מדויק, וגם לקח את הקבוצה לעוד מקום שלא היה רשום, אבל היינו ליד ולא פספסנו אותו, כל מה שהיה בתוכנית של הטיול עברנו,חברה טובה שנותנת מה שמבטיחה, תודה למיטל ותודה גדולה לדורון המדריך. בקיצור היה 10.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני כשלושה שבוועת חזרתי מטיול מאורגן בארמניה וגיאורגיה עם החברה. למעט זה שלא דאגו לי לאוכל צימחוני למרות בקשותיי הקודמות המדריך היה מקצועי, הטיולים היו מושקעים. היום היה מנוצל במאה האחוז מחיר 1900 דולר לאדם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ממליצה בחום על החברה - אני לקוחה קבועה כבר 6 טיולים במסגרתה, ויאטנם וקמבודיה, סין, דרום אמריקה, אוסטרליה וניו זילנד, ארה"ב, וקובה קוסטה ריקה. היה בכולם מדהים - אחרת לא הייתי נוסעת עימם כל כך הרבה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
3 כוכבים
נסעתי קרוב ל- ארבעה טיולים מאורגנים עם חברת פגסוס, הכל דפק כמו שעון -בנוסף חברת פגסוס היא חברה שיודעת לקחת על עצמה אחריות --אני מופתע מהביקורת. ואני מתכונן לטיול נוסף עם חברת פגסוס .
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
3 כוכבים
בתאריך 10.5.09 חייבו את חשבוני ע"ס 9500 ש"ח עבור נסיעה שלא הייתה ולא נבראה היעלה על הדעת שניתן לחייב אדם בחיוב כספי כה משמעותי עבור שירות שהוא כלל לא דרש או הזמין? עגמת נפש ונזק כספי! עד היום התשובה הינה "הנושא בבדיקה"
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מתפלא על ההערות המגמתיות. חברה עם קבלות.כל טיול איכותי.ועונה על הדרישות. מדריכים בדרך כלל מקצועיים ובעלי ידע ורמה. לא ייתכן שנסעת עם פגסוס.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות פגסוס ישראל נסיעות בע"מ

בשנים האחרונות הפך שוק הטיולים הגיאוגרפיים בישראל לתחרותי ביותר עקב הקמתן של חברות חדשות רבות הטוענות כי מוצריהן הם הטובים, המעמיקים והייחודיים ביותר. גם הקהל הישראלי השתנה ונוהג כיום לבדוק, להשוות ולבחון את מוצרי החברות השונות טרם החלטתו לקנות טיול זה או אחר הרבה יותר מבעבר. קניית טיול אינה דומה לקניית מוצר אחר. כשרוכשים טיול קונים למעשה חוויה המורכבת מגורמים רבים כאיכות המדריך, רמת שירותי הקרקע, הרכב הקבוצה וגודלה, רמת התכנון והביצוע של המסלול וכמובן תפעול ושילוב כל אלו בפועל. אל מול כל אלו עומד המחיר וה – Value for money"" שבעקבותיו. מלאכת "ייצורו" של טיול הינה מלאכה עדינה ומורכבת המצריכה צוות מקצועי נמרץ וקפדן, ירידה דקדקנית לפרטים הקטנים ביותר (שם נמצאת המקצוענות!), מציאת נותני שירותים אמינים בחו"ל, מציאת המדריכים הטובים ביותר ושיבוצם הנכון, אבל מעל לכל הידע לשלב את כל אלו ליצירת חוויה. לאורך 11 שנות פעילותה הפכה פגסוס לאחת החברות המובילות בשוק. לאור התחרות הקשה וטעמו הבררן של המטייל הישראלי אין זה הישג של מה בכך. לפני שטיול שלנו יוצא למכירה הוא עובר תהליכים רבים על מנת לתת לכם המטיילים, את התמורה הטובה ביותר לכספכם. אנו יושבים עם מדריכינו, אלו שמבצעים את הטיול להלכה בשטח ויודעים ומכירים בצורה הטובה ביותר את היעד, וכצוות תוך סיעור מוחין מתכננים מסלולים חדשים ומחדשים ישנים בהתאם לשינוי ביעד ובאפשרויות שישנן. אנו מנסים למצוא את המסלול הטוב ביותר שיכלול ימי טיול מלאים בלי תוספות לא רצויות "כאופשונלס פתאומיים" המחייבים הוצאה כספית נוספת בנוסף לסכום הנכבד שהוצאתם כשקניתם את הטיול. ברור לנו כי השלמות היא בפרטים הקטנים ולכן "עיגול פינות" מבחינתנו הוא זלזול בלקוח ועל כך אין אנו מתפשרים.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 10/10/2015
כמות צפיות: 7329
דרוג: 3.5 מתוך 5
כמות תגובות: 18

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה