תגובות
256,017 בתי עסק    53,850 ביקורות
מה המיקום שלך?

מימדיון

שדרות רוקח, גני יהושע, תל אביב טלפונים: 03-6422777  
הדרוג של מימדיון
2
תגובות
מכיר את בית העסק? ספר לנו וזכה ב- iPad
צור קשר עם המקום

רוצה לקבל את השירות הטוב ביותר?
מלא פרטים ונדאג להעביר את פנייתך!

צור קשר עם מימדיון

פרופיל ומידע - מימדיון

המימידיון הוא פארק מים גדול הממוקם בתל אביב לצד פארק הירקון. המימדיון משתרע על פני שטח של 100 דונם של מדשאות, שטיחים מוצלים עם פינות ישיבה המפוזרים בשטח. בפארק ישנן מגלשות מים ובריכות שחייה שמותאמות לגילאים שונים. כל המגלשות והבריכות מהוות אטרקציה שונה, מגלשת מטאור, מגלשת סלאלאום, מסלול אבובים ועוד. כמו כן אפשר למצוא בפארק מגרשי כדורסל, כדורגל, מגרש כדורעף ועוד. הכל להנאת ולרווחת המבקרים.

תגובות על מימדיון

הוספת תגובה
5 כוכבים מאת:    מגיב סדרתי באתר   
הקייץ הגענו למימדיון והחוויה הסתיימה מוקדם, הילדים לא הספיקו להיות בכל המתקנים כמו שתכננו, המקום נסגר בשעה מוקדמת יחסית (16:30), ולכן בשעה 16:00 כל המתקנים כבר נסגרו, המקום ע נ ק ומרווח יש המון מתקנים, וצריך לבוא מאוד מוקדם אם באמת רוצים להנות מכל המתקנים הטובים שייש שם - ויש שם!!! מי שתכנן את המקום הצליח ובגדול, יש שם מתקנים משולבים באין סוף הנאות, אם זה מתקנים לקטנים עם מיים שמושפרצים בזרם חזק לכל הכיוונים, או מגלשות מגוונות לכל הגילאים, מתקן שהבן הגדול שלי ( בן 13 עוד מעט ) מאוד אהב - זהו מתקן מאוד גבוה שמחליקים בו בעזרת גלשן. שילמנו עבור כל אדם 50 שקל וזה היה שווה את החוויה! הילדים אהבו, נהנו, וחזרו הבייתה שמחים מחוויית המקום, ובטח שנחזור בקייץ הבא לחוות את החוויה הטובה שוב.
הראשון להגיב! מה אתה חושב על התגובה?       
4 כוכבים מאת:      
נורא יפה שם המקום גדול אך בכל מקום יש יתרון וחיסרון היתרון הוא שהמקום יפה וכיף לבלות שם בקיץ אך החיסרון הוא שבאים לשם הרבה אנשים וצריך להשגיח טוב מאוד על הילדים הוא שהילד נעבד ונורא חבל.אם נעבד ילד אפשר לפנות למזכירות שנימצאת בכניסה למקום!!
מה אתה חושב על התגובה?       


מפת הגעה הצג מפה מוגדלת

שדרות רוקח, גני יהושע, תל אביב

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 25/11/2014
כמות צפיות: 16851
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 2


מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון


סיווגים רלוונטים


מה באזור