מוסך חן - מזדה, פורד

מוסך חן - מזדה, פורד - 4.5 כוכבים
4 תגובות
שמוטקין 16, ראשון לציון
נשמח לשוחח: 03-9671572  , 

4 תגובות על מוסך חן - מזדה, פורד

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
באתי להתרשמות במוסך חן אחרי שהכרתי אותו מתיקונים קודמים שעשיתי שם למכוניות שהיו לי בעבר. איתי שמתגבר את אריק ואמנון, עושה זאת על הצד הטוב יותר, והצוות המקצועי שם מושלם מכל הבחינות. אני נודניק לא קטן וגם לכך היו להם תשובות ואפילו תשובות מחויכות. הטיפול באוטו היה מעולה, וגם המחיר היה סביר לחלוטין. אין ספק שאני אחזור לשם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
המילה 'מוסך' מעלה הרבה פעמים אצל אנשים קונוטציה של קומבינות, רמאות ולכלוך. מוסך אריק חן שולל את שלושת הקונוטציות הללו...לבעלי מאזדה\ פורד מומלץ לנסות.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי למוסך עם חשש מסויים כיוון שהרכב שלי ישן (מזדה 323 סדן מודל 95) ואמרו לי שאוכל לטפל בכל מקום ולא רק במוסך מורשה. בעל המוסך אריק קיבל אותי בנימוס,ביצע בדיקה לרכב יחד איתי וציין בפני את הבעיות ברכב.הגעתי למוסך כי חשבתי שהבלמים לא תקינים אבל בסופו של עניין ולאחר בדיקה התברר כי הבלמים תקינים ואין צורך להחליפם. יושר והגינות הפכו למצרך יקר ערך במחוזותינו ,אבל שמחתי לגלות שעדיין יש אנשים הגונים.אני ממליץ!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 3 כוכבים
מנהל העבודה במקום (אמנון) מקצוען אמיתי, מספיק לו להעיף מבט קצר על המנוע או לשמוע אותו והוא מאבחן מייד את הבעיה. הגעתי למוסך עם בעיה של חוסר זרימה למנוע, ובמבט קצר הוא איתר את פיתול הצינור ומיד שחרר אותו. כשהוא לוקח את הרכב לסיבוב בדיקה, הוא מאתר מיידית את הבעיה. יישר כח וכן ירבו אנשי מקצוע כמותו. זה נדיר להתקל באדם המכיר את הרכב על בוריו.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 15/06/2018
כמות צפיות: 12407
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

ראשון לציון

סיווגים רלוונטים

לחצו לעסקים מומלצים בתחום:
מוסכים
חיפושים אזוריים:
מוסכים בראשון לציון מוסכים במרכז

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה