מוסך אדמונד

מוסך אדמונד - 4.5 כוכבים
5 תגובות
הסתת 10, חולון
נשמח לשוחח: 03-6500613  , 

5 תגובות על מוסך אדמונד

5 כוכבים
הייתי היום במוסך וקיבלתי אחלה שירות..הופתעתי שראיתי מוסך כזה גדול..יש להם איזה 15 ליפטים..בדרך כלל ראיתי במוסכים 1-2 ליפטים..בגלל זה גם הם הצליחו לסיים איתי מהר..בגדול מבסוט מהטיפול ומהמקצועיות..ממליץ
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מוסך אדמונד המלצה שלי על מוסך אדמונד קשורה אל יורם לוי. הגעתי למוסך בפחד שיעבדו עליי (כמו שאני מגיעה לכל מוסך) ומהרגע הראשון קיבל את פניי בן אדם מקסים וחביב אשר הסביר לי מה זה בעצם להחליף גיר ואת כל מה שכרוך בעניין גם מבחינה כספית..לרגע לא הרגשתי שעובדים עליי והרגשתי אמינות וביטחון..הטיפול היה מקצועי והיה גם הרבה יותר מהיר ממה שחשבתי..תודה רבה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
יורם בחור מקצועי שיודע את העבודה ולא משנה מה יספרו לכם, מדובר ברכב מוכב מחברת פיג'ו, הטיפול היה מסור וכעת הרכב נוסע מעולה, תודות ליורם
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עשו לי עבודה נהדרת בגיר, המחיר היה טוב מאוד ביחס לחברה שדרשה כמעט פי 2 והתוצאה גיר מעולה, הכל עובד בצורה תקינה ונסיעה חלקה - אני מרוצה מהמוסך!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 1 כוכבים
נתפסתי על ידי המחירים הנמוכים של מוסך אדמונד עבור התיקון מלא של גיר אוטומטי. שעות לפני שהייתי צריך לאסוף אוטו אחרי התיקון, הם אומרים פתאום שיש צורך לעשות עוד כמה דברים, כולל התקנת רדיאטור נוסף לגיר. אחרת - "אנחנו לא נוכל לתת שום אחריות על עבודה הזאת". אוקי, אני שילמתי 1,500 שקל יותר ממה שהסכמתי קודם. כשעזבתי את מוסך, גיליתי שנשבר אחד החיישנים ליד הגיר. מיד חזרתי, אבל החברה הבטיחו ש"אנחנו בכלל לא נגענו באזור הזה". אוקיי, חזרתי למחרת שיתקנו את זה - לקח עוד יומיים וכמעט 1,000 ש"ח. ולבסוף, לאחר תיקון הגיר שלי התחיל לתת קפיצות מאוד (מאוד!) חזקות בהחלפת הילוכים. כמובן, הובטח לי שהכל יסתדר עם הזמן לבד ואני רק צריך לבוא להחליף שמן ואפשר לעשות כיוונים לגיר. חודשיים אחרי באתי - הציעו לי לשלם 750 ש"ח מע"מ להחלפת שמן גיר. "ואם לא תעשה אצלנו - אין לך אחריות, אנחנו לא יכולים להיות אחראים על העבודה של מישהו אחר". שילמתי יותר מ 6000 ש"ח, כמעת 10 פעמים הגעתי למוסך ונשארתי עם גיר דפוק.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 13/05/2019
כמות צפיות: 4125
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 5

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

חולון

סיווגים רלוונטים

לחצו לעסקים מומלצים בתחום:
מוסכים
חיפושים אזוריים:
מוסכים בחולון מוסכים במרכז

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה