> > > נטע פולונסקי- שיטת פלדנקרייז

נטע פולונסקי- שיטת פלדנקרייז

נטע פולונסקי- שיטת פלדנקרייז - 5 כוכבים
7 תגובות
ברנשטיין כהן 12, רמת השרון
נשמח לשוחח: 072-3313219

7 תגובות על נטע פולונסקי- שיטת פלדנקרייז

5 כוכבים
אני ממליצה בחום להצטרף לשיעורים של נטע! נטע היא פשוט בחורה מקסימה שלא מפסיקה לחייך והיא מקצועית ביותר, רואים שהיא מומחית בתחום. כייף להיות חלק מהשיעורים שלה. השיעורים איתה עוזרים לי מאוד ואני ממליצה לכולם להצטרף.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מסכימה עם כל חברותי לקבוצת ההמתעמלות אצל נטע פולנסקי. שנים רבות אני מתעמלת בקבוצת העיצוב של נטע. היציבה שלי השתפרה לאין ערוך, היכולת לעמוד שעות או ללכת ללא כאבי גב את כל אלה אני זוקפת לשיעורים בהנחייתה של נטע. כל אחת זוכה לתשומת לב אישי כאילו היה זה בשיעור פרטי.כל חלק בגוף זוכה לטיפול במהלך השיעור. השילוב של גוף ונפש גם הוא זוכה לתשומת לב. זכינו. ולך שאפו מורת הדור אין כמוך. רות אבנת
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
לטיפול בשיטת פלדנקרייז הגעתי בעקבות המלצה של רופא מנתח. לנטע הגעתי אחרי חיפוש באינטרנט, ללא היכרות מוקדמת ובמצב קשה של כאבי גב. כבר בשיעור השני הרגשתי שהגעתי למקום מבטחים, שאני בידיים מקצועיות וטובות. אחרי שבועיים הבנתי שזכיתי!!! השיעורים בהנחייתה של נטע מגוונים, בקצב טוב, בליווי אישי. בסיום השיעור אני יוצאת בתחושה של אנרגיות טובות ויכולת פיזית לתפקד בשאר היום. היום, כחצי שנה אחרי, אני במצב טוב מאד, חזרתי לתפקוד מלא ואפילו לרכיבת האופניים האהובה עליי. לפני כחודש הצטרפתי לשיעורי העיצוב בהנחייתה של נטע וגם שם השיעורים מגוונים ומקצועיים. זה מדהים שאחרי תקופה כל כך ארוכה, עדיין כל שיעור הוא הפתעה שרק שעת ההתחלה והסיום ידועות. התוכן הוא חידה והסקרנות מלווה לאורך כל השיעור, בין אם בשיעורי העיצוב ובין אם בשיעורי הפלדנקרייז. נטע היא לא רק מורה/מדריכה אלא יוצרת/ממציאה/מחדשת הן בסוגי התרגילים והן בסוגי האביזרים הנלווים. נטע, תודה מכל הלב!!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הצטרפתי לשיעוריה של נטע לפני שנתיים בעקבות המלצה של חברה, הן לשיעורי העיצוב והן לשיעורי הפלדנקרייז. אצל נטע מצאתי את השילוב המנצח של מקצוענות, יחס אישי וגיוון ללא קץ. השיעורים מתקיימים ארבעה ימים בשבוע לפנה"צ וגם אחה"צ כך שהגמישות רבה. לא ברור לי איך מצליחה נטע לגוון כל כך את השיעורים. הגיוון מונע שיעמום והופך כל שיעור למרתק ומסקרן. לא פגשתי שילוב כזה באף מקום. מומלץ בחום!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מזה מספר שנים אני נמנית על תלמידיה של נטע פולונסקי. מאחר ואל נטע הגעתי לאחר שהתנסיתי אצל מורים אחרים, הרי שהפרספקטיבה שלי רחבה. לנטע איכויות שלא מצאתי אצל אחרים - מקצועיות ללא גבול, הבנה מעמיקה של הגוף, יכולת תרגום ויישום של הבנה זו לתנועה, נתינת הוראות והנחיות כה ברורה, שאין אפשרות , אלא לבצע את התרגיל/התנועה באופן מדויק ונכון. הן בשיעורי העיצוב והן בשיעורי הפלדנקרייז האווירה נעימה מאד. התייחסותה הכה רצינית של נטע לשיעורים נותנת, בכל פעם מחדש את התחושה כאילו כל שיעור הוא הראשון שלה. במשך השנים הרבות, לא הרגשתי ולו פעם, בסימן קל של שחיקה או "חיפוף". כל כך רצינית, משקיענית ואחראית וכל כך מכירה כל תלמיד, על חולשותיו ונקודות התורפה שלו, שאני באמת מרגישה ברת-מזל.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
באתי לנטע בעקבות המלצות של חברה, לשיעורי פלדנקרייז, מצאתי מקום נעים אסטטי ונוח, ובעיקר מורה לפלדנקרייץ מקצועית מאוד,ניכר כמה היא יודעת וכמה יכולה לסייע בהבנת הגוף ואצלי באופן אישי חל שיפור משמעותי . ובנוף למקצוענות מצאתי גם אישה נעימה חיכנית שניכר שנהנת ואוהבת את השיטה את השיעורים ואת התלמידים. מומלץ בחום
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
מזה 15 שנה אני משתתפת בקבוצות של נטע, עד לאחרונה בשיעורי העיצוב ומזה מספר חודשים גם בקבוצות של שיטת פלדנקרייז. נטע ניחנה בשילוב מנצח של מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר ויצירתיות בלתי נלאית. אין שיעור דומה למשנהו, היא לעולם מתחדשת ומחדשת, מתעדכנת ומתפתחת והנשכרים העיקריים - תלמידיה. השיעורים באווירה חמה ונעימה ויש רק עניין אחד להזהר מפניו - מדובר במורה ממכרת. לאחר שתתנסו בפעילות אצל נטע ותתמידו בה זמן מה מירב הסיכויים שמורה אחרת לא תבוא יותר עבורכם בחשבון.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 15/01/2021
כמות צפיות: 4120
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 7

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

רמת השרון

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה