גן אמא אווזה

גן אמא אווזה - 5 כוכבים
4 תגובות
ישעיהו 36, כפר סבא
נשמח לשוחח: 09-7678237  , 050-8774152

4 תגובות על גן אמא אווזה

5 כוכבים
גן מדהים ומעולה! חנה שנהב, מנהלת הגן המדהימה, מלאה באהבה לילדים (וגם להורים) מנהלת את הגן בצורה מדהימה ויוצאת דופן החל מבחירת צוות מעולה (בשני הגנים - ישעיהו וטירת צבי), שפע בכל, תכנים ועבודות מדהימות עם הילדים. אין ספק - אם היה אפשר - הילדים שלי היו נשארים בגן עד ביה"ס.... ובכלל, מבחינתי זה כבר מזמן לא גן - זה כבר חלק מהמשפחה מומלץ בחום!!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
גן מקסים. חנה מנהלת הגן אשה חמה ואוהבת ומחבקת בלי סוף גם את ההורים וגם את הילדים. גן צבעוני עם אווירה מדהימה של חום ואהבה אינסופית עם צוות מטפלות מסורות וחייכניות. ממליצה בחום לאחר שאת שני ילדיי שמתי בראש שקט בגן אמא אווזה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
יש לנו כבר ניסיון של 4 שנים ושני ילדים במהלך השנים הללו באמא אווזה (בישעיהו וטירת צבי), ואנחנו הולכים לעבודה עם ראש שקט. חנה מנהלת את הגן בצורה מדהימה- וזה ניכר בבחירת הצוות (צוות מדהים בלי התפשרויות), השפע שלא מובן כלל בגנים פרטיים (במזון, חומרי יצירה, משחקים). זו חממה לילדים, מלאה אהבה, נשיקות וכיף, יחד עם עשייה ותכנים מותאמים לגיל (תכנים וחוגים). אנחנו אישית בדקנו "כמעט" את כל הגנים הפרטיים בעיר לפני שבחרנו בגן הזה, וממליצים בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
חנה שנהב, מנהלת הגן, אישה מדהימה חמה ולבבית מלאה בחום ואהבה ללא גבולות. נותנת את הנשמה והלב לילדי הגן, להורי הילדים. אם הייתי יכולה היתי משאירה את בני הגדול בגן עד גיל 6. צוות הגן דואג, מחנך, אוהב, תומך ואין ספק שילדינו בידים בטוחות. ממליצה בחום, יפית חנן
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 16/05/2019
כמות צפיות: 5340
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

כפר סבא

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה