גני פיציקטו

גני פיציקטו - 4.5 כוכבים
5 תגובות
קפלנסקי 19, גבעתיים
נשמח לשוחח: 050-5974927  , 050-6982094

5 תגובות על גני פיציקטו

5 כוכבים
גן פיציקיטו ברמת גן הוא פשוט גן נהדר! כל מה שצריך להיות טוב בגן ילדים טוב בגן הזה! הילדים בגן מקבלים את כל האהבה ותשומת הלב שהם צריכים מהגננות. יש הרבה משחקים מגוונים בשביל הילדים. האוכל נהדר בשביל ילדים, הכל פשוט נהדר בגן הזה! אי אפשר לבקש יותר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני אם חד הורית, ושני בניי גדלו וחונכו בגן פיציקטו בגבעתיים, ורציתי להדגיש, להוקיר ולהמליץ בחום על שוש הגננת, ובכלל על גן פיציקטו, שהוכיחו לי שעוד ישנם אנשים טובים באמצע הדרך, ושישנם אנשים המאמינים בחינוך ודאגה אמיתית ! ממליצה בחום !!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
באיחור של כמה שנים במקרה ממש, אני היום אמא שמחפשת גן לבן שלי. כשגן פיציקיטו ברמת גן פעל, אני הייתי בייבי סיטר של אחד הילדים שהיו בגן הזה. ותאמינו לי שעשיתי בייבי סיטר להרבה מאד ילדים גם בשכונה גם באזורים אחרים ברמת גן וגם בבבלי באזורי חן במרכז תל אביב ואיפה לא. הייתה לי הזדמנות להכנס ולהיות נוכחת בהרבה, אם לא המון גנים . שלא לדבר שהגן היחיד ואני לא יכולה לשכוח את זה, היה גן פיציקטו ברמת גן. נשארתי שם שעות והייתי המומה ממש המומה לראות יחס מלאכי, מלאכי!! לכל הילדים. כמה אהבה, כמה הבנה איזה יחס עדין איזה םעילויות מיוחדות איזה אוירה שבאמת באמת לא פגשתי בשום מקום. הבנתי שמי שנהלה את הגן היא אשה עדינה ואמיתית מאד מאד מיוחדת. לא עושה הצגות להורים. ראיתי איך היא נותנת את כל הנשמה שלה. איך היא מדריכה את הגננות והמטפלות לעבוד עם הילדים. איך היא אומרת רק את האמת. שמעתי אותה מה היא מסבירה למטפלות בכזאת כנות ויושר. איזה אוכל 7 כוכבים ובכמויות..
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מדובר פה על גני פיציקטו בגבעתיים בעוד שהתגובה האחרונה מדברת על גן פיציקטו ברמת גן !!! אין קשר בין הגנים! בני נמצא בגן פיציקטו שבקפלנסקי ואני מעידה שזהו הגן עם היחס החם ביותר בסביבה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 3 כוכבים
הייתי ב2 גנים בגבעתיים, עד שלבסוף מצאתי את גן פיציקטו. רק מילים טובות.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 16/07/2019
כמות צפיות: 3915
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 5

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

גבעתיים

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה