בביוב ד"ר אבי

בביוב ד"ר אבי - 5 כוכבים
32 תגובות
בנין המגדל, קומה 6 - הגן הטכנולוגי - מלחה, ירושלים |סגור עכשיויפתח בשעה 08:00
נשמח לשוחח: 072-3316016

32 תגובות על בביוב ד"ר אבי

5 כוכבים
דר׳ אבי הוא רופא בחסד עליון. בגילי הספקתי לטפל כבר אצל כמה וכמה רופאים, ודבר כזה פשוט אין ! קודם כל האישיות והאנושיות, ואח״כ העדינות (פשוט כלום לא כואב!!!) והמקצועיות. ממליץ בחום רב שווה כל שקל !
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
וואוו, לא להאמין... במקרה הגעתי לדף הזה וקראתי את הסיפור של אירית ספיר. לי קרה בדיוק אותו דבר: פניתי לד"ר בביוב לטפל בשיניי הקדמיות, קיבלתי הצעה, ולבסוף הלכתי לטפל אצל רופא אחר כדי לחסוך כמה אלפי שקלים. והוא עשה לי שיניים נוראיות. גם מגושמות וגם עשו לי המון דלקות חניכיים. חזרתי לד"ר בביוב מבויישת, והוא פירק את הכתרים ושם לי במקומם שיניים זמניות. עבר רק שבוע, ואני כבר נראית נפלא, למרות שאני עדיין עם הזמניות. וגם הדלקת חלפה ! בקיצור, אין על הרופאים של בביוב - אליפות אמיתית !!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני וחברה שלי באנו להתייעץ עם דר' בביוב על אסתטיקה לפני שנתיים. השיניים שלי נראו ממש גרוע, כי הזנחתי אותן המון שנים בגלל פחד מרופאי שיניים, ולחברה שלי היו שיניים עקומות. התרשמנו מאד, אבל חשבנו שהמחיר גבוה מדי, והחלטנו לטפל אצל רופא אחר שאמר שהוא מומחה לציפויי חרסינה, ונתן מחיר נמוך יותר. הרופא הזה עשה לשתינו ציפויי חרסינה, אבל השיניים יצאו גדולות ובולטות מדי, וגם הצבע לא ממש התאים. הרגשנו שאכלנו אותה. אחרי כמה חודשים הציפויים התחילו לשנות צבע ולהראות עוד יותר גרוע, ואז החלטתי שאני חוזרת לאבי. ביקשתי שיוציא את כל הציפויים שעשו לי ויעשה חדשים. ואכן אבי קיבל אותי באהבה, ובידי אומן, בעדינות המיוחדת שלו ובמקצועיות, הסיר את הציפויים ועשה לי ציפויים חדשים. וגם נתן לי תעודת אחריות לעשר שנים. קיבלתי אותם ערב ראש השנה, חזרתי הביתה ובעלי התלהב וממש התאהב בי מחדש. כבר כמה ימים שאני מחייכת באושר כמו שלא חייכתי מעולם – קיבלתי מתנה נהדרת לשנה החדשה. עכשיו, גם החברה שלי רוצה שאבי שיחליף לה את הציפויים. אז תלמדו מהמקרה שלנו: הזול הוא היקר - לא כדאי להתפשר – לכו ישר רק למומחה מספר אחת – ד"ר אבי בביוב.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ד"ר אבי הוא שילוב מדהים של מלאך ואמן. מלאך בזכות מגעו העדין, האישיות הרגועה והנעימה, והאכפתיות האינסופית מכל מטופל ומטופל. אמן, כי כל שן שיוצאת מבית היוצר שלו, היא ממש מעשה אמנות. כשישבתי לראשונה בחדר ההמתנה שלו, שמעתי את הלקוחות מדברים על כך, ולא האמנתי. היום, סיימתי את הטיפול, ואני מאושרת ומאשרת: אכן מלאך ואמן.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני 3 שנים הגעתי למרפאה של ד"ר אבי בביוב, מפוחדת עם בעיית חרדה דנטלית, הוא הרופא היחיד שהצליח להעלים לי לגמרי את הפחד!!! יש לו ידי קסם והוא בעל מרפאת מומחים הכי טובים בארץ! אני ממליצה בחום לגשת למרפאה שלו כי הטיפולים שם ברמה גבוהה מאוד! רופא מדהים, אנושי, עדין ואמין שפתר לי גם את בעיית החרדה וגם יצאתי משם עם חיוך מושלם:)
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רוצה לציין את הטיפול המדהים שהעניקו במרפאה לאבא שלי. אבא שלי אדם חולה, והמצב הרפואי שלו מאוד מורכב. ולכן כשמצב השיניים שלו התחיל להתדרדר ממש דאגנו שלא יוכל להתמודד עם הטיפולים ושיאבד לגמרי את השיניים. ברב המרפאות שפנינו אליהם לא הסכימו בכלל לטפל בו וכולם שלחו להדסה או שהציעו לו פשוט לעשות תותבות, מה שלא הסכמנו בשום אופן. עד שהגענו למרפאה של דר אבי בביוב. שם לא נרתעו מהמצב המורכב, יצרו קשר עם הרופא המטפל של אבא שלי ונתנו לו טיפול בצורה אחראית ושקולה, ובהתאמה למצב הבריאותי, בליווי רפואי צמוד, עם המון התחשבות, תשומת לב והבנה. פשוט לא האמנו באיזו קלות אבא התמודד עם השתלות רבות וניתוחי בניית עצם. יש במרפאה רופאים מומחים שעובדים בבתי חולים והם ממש מקצועיים ומנוסים מאוד. ד"ר בביוב עצמו רופא מדהים,בן אדם אכפתי ששם לב לכל פרט. היום אבא כבר אחרי כל הטיפולים פשוט מאושר וכל המשפחה כל כך שמחה לראות אותו נהנה מהמאכלים עליהם נאלץ לוותר כל כך הרבה שנים. איכות החיים שלו השתפרה פלאים.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
המרפאה של ד"ר בביוב ידועה כמספר 1 כבר שנים רבות... אני רוצה לכתוב על אתי השיננית האלופה שלו, שבמילים פשוטות הצילה לי את השיניים מעקירות. אחרי שקיבלתי חוות דעת נוראיות על מצב החניכיים שלי, חיפשתי מרפאה עם שיננית מעולה, בתקווה שתצליח להציל לי חלק מהשיניים. שמעתי שאתי היתה השיננית הראשית במחלקה לחניכיים בהדסה, והחלטתי לנסות אותה. שמחה לשתף, שאחרי שכל הרופאים רצו לעקור לי בין 6 ל-10 שיניים, אתי פשוט עשתה נפלאות, ועד היום עברו כבר 8 שנים, ובינתיים נעקרה לי רק שן אחת... זה אומר הכל !
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ד"ר אבי בביוב ברצוני להודות לך שבזכותך אני כבר לא פוחדת מרופא שיניים. יש לי הערכה רבה למקצוע שלך,להתייחסות האנושית והאישית ,לאמפטייה ולאמנות שלך למקצוע ולמטופל. זכיתי להכיר רופא שיניים משכמו ומעלה, הן כאיש מקצוע והן כאדם. תודה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אחרי ששנים ארוכות הזנחתי ולא טיפלתי בשיניים בגלל רפלקס הקאה קשה, אזרתי אומץ ופניתי לד"ר בביוב. ומאז פשוט אין דברים כאלו, אני מתרגש מהם כל פעם מחדש, מרגיש מצוין והטיפול עובר בקלות ובלי בחילות. אני מודה לאבי ולכל צוות המרפאה על הטיפול המדהים, אבי איש מאוד יקר ואני שמח לשתף את כולם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי אל ד"ר בביוב מצפת הרחוקה אחרי שעשיתי חקר מעמיק וחיפשתי רופא שייתן מענה מצוין לבעיה האסתטית הקשה שלי, וגם מענה לפחדים הקשים שלי מרופאי שיניים, שבגללם הזנחתי כמעט 15 שנה. כשהגעתי למרפאה והכרתי את הרופא וגם ראיתי את העבודה שהוא עשה אצל מטופלים אחרים מיד נגולה אבן מליבי, והודיתי לקב"ה שכיוון אותי אליו. ד"ר בביוב טיפל בי כפסיכולוג בעדינות ובהבנה אנושית, ונתן לי הרגשה של אמינות, ידע ומקצועיות. אני לא מצטערת לרגע על הנסיעות במיוחד לטיפולים, מצפת לירושלים, משום שיצאתי עם פה חדש וחיוך מדהים, שבזכותו אני יכולה שוב לזקוף קומה – אני נראית נפלא !
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שמי הדר ראובן גם אני היתי עם חרדות מטיפולי שיניים הגעתי למרפאה עם פה הרוס ורכוב בשבילי היה סתימה זה כמו ניתוח חס ושלום ..ב"ה שזכיתי להכיר מרפאה עם לב רחב וידיים של זהב !! כל טיפול קטן סתימה או עקירה ברוך ה' עבר בכייף ובחיוך והטראומה נשארה מאחור .. רציתי להודות על היחס החמימות של המרפאה והסבלנות הרבה לכאלה שפוחדים מטיפולי שיניים שבמרפאות אחרות מזלזלים בהם ומניסיון ;) אין מילים שתזכו להרבות ולעשות רק טוב ולגרום לאנשים לחייך כמוני .. תודה רבה הדר
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
קיבלתי המלצה מחברה שלי , בהתחלה חששתי כי אני מטופלת אצל אותו רופא המון שנים. אין לי מילים - דר בביוב מקצועי, עדין וגם הצוות מקסים. אמרתי לו שאפשר להשוות את הטיפול שלו לשיעור יוגה . הכל שקט, נעים ומועיל .אני ממליצה בחום
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ברצינות, לא הייתי אצל רופא שיניים כבר 20 שנה. אני כבר בת 34 ואתם יכולים לתאר לעצמכם את כמויות האוכל והשתייה האדירות שעברו בפה שלי בלי לראות שום רופא. אני באמת אוהבת את הצוות כולו.ד''ר אבי בביוב הוא מגניב, אבל אני חושבת שכל הצוות עשה את הקאמבק בן ה20 שלי לחוויה טובה. הם מאוד מאורגנים, מקצועיים ויש להם שיטה מאוד טובה כדי לגרום לכך שיבדקו אותך ויוציאו אותך מהר ככל האפשר. אני מגיע אליהם מרחוק וזה שווה את זה. לגמרי ממליצה עליהם, ואני אשכרה מחכה כבר לראות אותם שוב! :)
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני חווה בעיה מתמשכת, ועד עכשיו, אבי שלח אותי כבר לשני מומחים לפני שהתחיל לטפל בי. הוא לא יעשה שום דבר שהוא יודע שיכול לפגוע בי לפני שהוא יגיע לשורש הבעיה. הגעתי היום לפגישה של הרגע האחרון, עם כאב מתגבר, ויצאתי עם הסבר הגיוני שאחרי כל החקירות, נראה שהוא מדויק. ב30 השנים האחרונות נעשו כל כך הרבה טיפולים בפה שלי, שאני יכול לזהות רופא טוב בשניה.דר בביוב הוא בראש הרשימה אצלי. הכנות שלו, הנדיבות, הנימוסים, הצוות הנהדר ואווירת ה''ספא'' הם רק עוד כמה תוספים נחמדים.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עברו 10 שנים מאז הביקור האחרון שלי אצל רופא השיניים, כשהגעתי אל משרדו של ד''ר בביוב לראשונה. כנראה היה לי את אחד הפחדים האוניברסאליים מרופאי שינים, מה שגרם לי לא לרצות ללכת אליהם לעולם. היום, בזמן שעזבתי את הפגישה האחרונה מתוך רבות אחרות, שבהן דאגתי למצב השיניים שלי, מצאתי את עצמי עצוב שאני כבר לא אראה את הצוות באותה התדירות כמו קודם. ד''ר בביוב יודע מה הוא עושה. הוא מהיר, תכליתי ומעולם לא גרם לי לשום כאב. הוא מסביר כל מה שהוא עושה, ולמה הוא עושה את זה, מאוד אכפת לו מהצרכים של המטופלים, ותבקשו ממנו שיספר לכם כמה בדיחות של רופאי שיניים – קורע מצחוק. פעם, כשחיכיתי שחומר ההרדמה יתחיל להשפיע, צפינו ב''שיר רופא השיניים'' ביוטיוב ופשוט נקרענו מצחוק. הוא הוריד את המחיר של כל אחד מהטיפולים בשבילי, והיה מאוד כנה ויסודי (המחירים מאוד סבירים). מעולם לא הייתה לי בעיה לקבוע פגישות, או להיכנס במידה ואני מאחר. התזכורות האוטומטיות במייל נהדרות, ואפשר אפילו לאשר את ההגעה באמצעות הודעת סמס. לכו אליו ותשכחו מסיפורי האימה על רופאי השיניים – עכשיו תוכלו לצחוק עליהם עם הרופא המגניב שלכם!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אז דר אבי בביוב הוא הכי שיש. הלכתי אליו לבדיקה שגרתית לניקוי ולצילומים, ולא יכולתי להיות יותר מרוצה מהטיפול שקיבלתי. אני אוהב כמה שהמשרד מודרני. אפשר למלא את הטפסים באינטרנט עוד לפני הפגישה עצמה, והם עושים צילומים דיגיטליים, מה שלדעתי מאוד מגניב. דר אבי בביוב הוא נהדר ובאמת יודע מה הוא עושה, וכמו שאחרים אמרו, הוא גם מאוד עדין. השיניים שלי היו מאוד נקיות אחר כך, ולא היה שלב שלא הרגשתי בנוח. עוד כמה יתרונות; אתה יכול לבחור את המוסיקה שאתה רוצה להקשיב לה, ואת כל הטעמים של הפלואוריד (לכו על העוגה, תסמכו עליי). אין לי ביטוח שיניים אז שילמתי מכיסי האישי, אבל המחירים שלו מאוד סבירים. אני ממליץ עליו בחום. אני בהחלט עומד לחזור אליו!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
החוויה שלי במרפאת השינים הייתה נהדרת! ד''ר אבי בביוב יודע מה הוא עושה. הוא מהיר, תכליתי, ואף פעם לא גורם לי כאב. הוא מסביר כל מה שהוא עושה ולמה, והוא מאוד מתחשב בצרכים של המטופלים שלו. הוא וכל הצוות שלו גרמו לי להרגיש ממש בנוח. הם מאוד עזרו לי וחלקו איתי כמה טיפים מצוינים. אווירת ה''ספא'' מוסיפה לחוויה המרעננת והמרגיעה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ד"ר אבי היקר, רציתי רק ליידע אותך, שכרגיל אצלכם אני מרגיש כאילו לא עשיתם כלום. חוץ מכדור מיד לאחר ההשתלות ומילוי הסינוס, לא היה צורך לקחת יותר כדורים נגד כאבים. אני לא מבין איך אתם עשים את זה, אבל כל הכבוד, ובמיוחד לרופא המומחה שעשה את ההשתלות. סבלתי שנים רבות מטיפולי שיניים, ואני רואה שזה באמת לא היה חייב להיות כך.... תודה גדולה מקרב לב ג'רמי
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ד"ר אבי בביוב, אני לא כל כך יודע איך התגלגלתי לדף של המרפאה שלך בפייסבוק... אבל אני שמח מאד שזה קרה. התוצאות של הטיפולים שהינך מספק הם מרמת מקצועיות ראשונה ומעלה... אני לא מבין גדול ברפואה, אבל התמונות אומרות הכל.. מאד התרשמתי מידי הזהב וגם מהאישיות המדהימה שלך בפייסבוק. ממליץ לכולם לראות ולהתרשם ומאחל שנה מקסימה בשפע הצלחות ופרנסה. דניאל ממן
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אבי היקר, הגעתי אליך ילדה קטנה ומפוחדת מאד פחדתי לפתוח את הפה. והנה עברו להן 25 שנים, ואני לא מפסיקה לפתוח את הפה ורק צוחקת ומאושרת. אין אין כמו הרופא אבי בביוב עם ישראל אוהב אותך, ואורלי צברי הקטנה מפתח תקוה מחכה כל פעם לטלפון לזימון תור לפעם הבאה. אוהבים את צוות בביוב מעיר הקודש !
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אי אפשר לתאר במילים את ההערכה שלי לאבי ולצוות המרפאה... עברתי כ"כ הרבה רופאי שיניים שפשוט הרסו לי את השיניים, אם זה בצבא ואם זה באזרחות – מה שגרם לי לא לסמוך על רופאי שיניים. אני שמחה שלקחתי את הבחירה הכי איכותית וטובה, הגעתי לאבי שגרם לי לסמוך עליו בעיניים עצומות, הוא וכל צוות המרפאה. וכמובן חייבת להזכיר את ולרי ועובד בעלי ידי הזהב.....
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רופא טוב שעזר לי מאוד. אין ספק שאחזור אליו. מרפאת השיניים נקייה ומסודרת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
למרפאתו של דר׳ אבי בביוב הגעתי לפני כשנה במקרה דרך מודעה בעיתון, עקב חיפושים שערכתי אחר מרפאת שיניים שתתאים לטיפול בבעיה מורכבת ויקרה בשיניי. לאחר שעברתי במספר מרפאות לקבלת חוות דעת והצעות מחיר, נכנסתי למרפאתו של דר׳ אבי בביוב. מיד הרגשתי שזה המקום בו ארצה לקבל את הטיפול המורכב שאני צריכה. היחס המקצועי והאדיב יחד עם גישה טיפולית והצעת מחיר הוגנת, בשילוב של צוות מיומן ומקצועי שקיבל אותי בהמשך בכל ביקור בחום באהבה ובחיוך השלימו את הרגשתי. אני אכן בידיים המסורות והטובות ביותר ! את הטיפולים שכללו טיפולי שורש רבים, השתלות ועוד דברים מסובכים עברתי בהצלחה מרובה וללא כאב !!! את נכדתי כבר הפנתי לטיפולו של דר׳ אבי בביוב. ממליצה בחום רב בהירה בן שחר
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לעולם לא חשבתי שאני יהנה מטיפולי שיניים!!!! אבי אני חייבת לציין ולשבח אותך ואת הצוות המדהים שיש במרפאה... כמעט כולנו חוששים מרופאי שיניים אבל מהביקור הראשון אצלך הרגשתי כבר בידיים בטוחות, הרוגע והאווירה שקיימת אצלכם במרפאה גרמה לי לרגע לשכוח למה הגעתי... וגם כאשר הגיע השעה לטפל גם אז לא שחכת להקרין את הרוגע, אני יכולה לרשום מגילה על היחס החם שקיבלתי אבל צריך להגיע גם לשורה התחתונה... אבי בביוב אתה רופא בחסד עליון הייה שווה כל שקל כדי לקבל תוצאה של שיניים בריאות ויפות!!! תודה על הכול.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
גם אני כמו רבים הצטרפתי למרפאה של ד"ר אבי בביוב לפני כשנה, לאחר שבדקתי במספר מרפאות שיניים החלטתי שד"ר אבי בביוב וצוות הרופאים שאיתו ענו לי על כל דרישותיי,אני זכיתי ועדיין זוכה ליחס אדיב ושירות ברמה הטובה ביותר,עברתי טיפולים אינטנסיבים לשיקום הפה כגון: כתרי laminat והתוצאה כיום מושלמת וטבעית לחלוטין. מלבד ד"ר אבי בביוב עובדים איתו רופאים מומחים מהדסה בכל תחומי רפואת השיניים,הינם סבלניים ומקצועיים והכל נעשה באווירה רגועה ומאוד חמה. ממליצה בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הצטרפתי למרפאה לפני כשנתיים לאחר פחדים וחששות של שנים מרופאי שיניים, קיבלתי המלצות חמות ממספר אנשים והחלטתי לראות במה מדובר. נתקלתי ברופא נדיר! בביוב הוא רופא מקצועי, שליו, עדין, מרגיע, יסודי בטיפול והכי חשוב- לא כואב אצלו כלום!! כן כן, זה נשמע לא הגיוני אך יש דבר כזה! לא מרגישים את ההרדמות והטיפולים בכלל, גם לא במהלך הטיפול וגם לא אחרי כמה ימים. עברתי שם סתימות, טיפולי שורש, עקירה כירורגית והכל עבר בשלום. לאבי בביוב יש בתוך המרפאה צוות רופאים מומחים מהדסה כאשר כל אחד מתמקצע בתחום מסוים וגם הרופאים האלה מקסימים ומקצועיים. השירות אדיב, המזכירות נחמדות, הסייעות מחייכות, פשוט כיף לבוא לטיפולים. כעת דודה שלי עוברת שם שיקום פה בהמלצתי, פרופ' שטייר שעושה את ההשתלות הוא תותח, הטיפול עובר בקלות ממש כמו סתימה פשוטה. ממליצה בחום..
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
שמי נאוה אלון והגעתי למרפאה בעקבות המלצה של חברה. בגילי המופלג 60, מעולם לא נתקלתי במרפאה כה מודרנית, עם צוות מקצועי ויעיל לעילא ולעילא. הצוות מתנהל כולו כאחד תחת שרביטו של ד"ר אבי בביוב שמפקח על כל פציינט מתחילת הטיפול ועד לסופו. צוות סייעות מדהימות שנותנות הרגשה של ספא ולא מרפאת שיניים. צוות רופאים שכל אחד מומחה בתחומו (טיפולי שורש, ניתוחי חניכיים, טיפול בילדים, טכנאי שיניים, מומחים לכתרים, שינניות, מומחיות להלבנת שיניים). למחרת כל טיפול מתקשרים לשאול איך מרגיש הפציינט ואם הכל כשורה. קיימת אפשרות להתייעץ בכל שעה עם כל מומחה במרפאה. פשוט אין מילים והיריעה קצרה מלהכיל את כל המחמאות והיתרונות של מרפאה זו. אגב, יש חניה בגן הטכנולוגי ולכן אין צורך לחפש חניה שהיא דבר מסובך כשלעצמו בסביבה עמוסה זו !!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני גר בירושלים כבר יותר מ10 שנים, וכבר החלפתי כמה מרפאות שיניים לאורך הזמן הזה. המשרד של דר בביוב היה שונה באופן מדהים מכל שאר המרפאות שהייתי בהן. המשרד של דר בביוב מאוד מודרני ומזמין, מה שנותן אווירה מאוד טובה לכל חווית הטיפול. הוא והצוות מאוד ידידותיים, מקצועיים, יסודיים בטירוף ויודעים בדיוק מה הם עושים – זה למה הם נמצאים בראש הרשימה בתחומם. אני בוודאות ממליץ על המרפאה הזאת לכל אחד. אני אשכרה מחכה כבר לטיפולים הבאים שלי, מה שלא הייתי אומר כמה שנים קודם לכן. מצאתי את המרפאה המושלמת ואין לי סיבה ללכת לשום מקום אחר!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מרפאה מדהימה, מקצועית, שירות מצויין. אמא שלי עברה שיקום מלא לפני כמה שנים והיא מאוד מרוצה. עכשיו אני ומשפחתי הצטרפנו....אין מילים.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
מרפאת השיניים הזו היא פשוט אדירה!! כולם כל כך אדיבים וד''ר בביוב הוא הרופא הכי טוב שיש! הוא פשוט טוב בהכל, ושום משימה לא ''פחותה מכבודו''. (הוא אפילו ידאג לתשלומים שלך אם המשרד הראשי עסוק מדי). זהו מקום מקסים ומומלץ בחום!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ממליצה ולא רק ממליצה, אלא ממליצה בחום. ד''ר בביוב , פשוט מומחה, מטפל מצוין בשיניים והכל פשוט ללא כאבים, המחירים לא הכי יקרים בהשוואה למרפאות האחרות שירות אדיב במיוחד ומרפאה שלא מלחיצה בכלל. בקיצור-מומלץ.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
רופא השיניים שלו הוא דוקטור בביוב, מאוד ידודותי ונחמד, לעבור אצלו עקירה זה לא כזה נורא... מעבר לזה, בבעלותו מרפאה גדולה, נקייה ונוחה במיקום מצויין
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות בביוב ד"ר אבי

מרפאת שיניים פרטית שבה לרשותכם מומחים בכירים מכל תחומי רפואת השיניים, המגיעים מהפקולטה לרפואת שיניים בהדסה בירושלים. המרפאה מתפקדת כמרפאת מומחים רב-תחומית, וכל סוגי הטיפולים הקיימים ברפואת שיניים מתבצעים תחת קורת גג אחת, וברמה הגבוהה ביותר, עם אחריות מלאה ל-10 שנים !!!

אנו מתמחים בעיקר ב:
- טיפולי שיניים מורכבים הכוללים השתלות, בניית עצם, ושיקומים נרחבים.
- מתן אסתטיקה מושלמת בדרכים פשוטות ובטוחות לאורך שנים רבות מאד.
- טיפול בבעלי חרדה דנטלית, בשיטות שונות, בנינוחות וללא כאבים כלל !

גם הילדים מוזמנים לטפל אצלנו, מאחר ויש לנו מומחים לרפואת שיניים לילדים ונוער, וגם אורתודנט.

האווירה במרפאה רגועה ונעימה במיוחד, והצוות מאד חם, איכפתי תומך ואוהד. 
מוזמנים לקרוא יותר:
- חפשו אותנו בפייסבוק: ד"ר אבי בביוב - מרפאת שיניים  https://www.facebook.com/dr.avi.ba
- ראו את אתר הדוגמאות של טיפולים שבוצעו על ידנו:  http://www.dr-avi.co.il

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 15/10/2018
כמות צפיות: 9848
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 32

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

ירושלים

סיווגים רלוונטים

חזרה למעלה