ספיר ד"ר יעל

ספיר ד"ר יעל - 5 כוכבים
3 תגובות
הארזים 13, ירושלים
נשמח לשוחח: 02-6541654  , 

3 תגובות על ספיר ד"ר יעל

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
אני שונא להודות בזה, אבל לא הייתי אצל רופא שיניים כבר כמעט עשור. הרופא הקודם שלי היה כל כך קשוח, עד שרק מהמחשבה על ההליכה אל הרופא הייתי מתחיל להילחץ. אפילו שאף פעם לא היה לי חור, ממש שקשקתי מפחד בזמן שישבתי על הכסא. לשם שינוי התגברתי על הפחד וקבעתי תור אצל ד''ר ספיר לניקוי שיניים ובדיקת מצב. היא הרגיעה אותי ישר, והקשיבה לכל הפחדים הילדותיים שלי בזמן שהיא מבטיחה שהיא תהיה מאוד עדינה. חוש ההומור הנהדר שלה, ביחד עם הצוות הידידותי, הוסיפה להרגשת הנוחות שלי. היא הייתה מאוד יסודית, וכל הזמן המשיכה את השיחה כדי להסיח את דעתי מהטיפול. המחמאות החוזרות ונשנות על השיניים שלי אולי קצת עלו לי לראש, אבל גם הוסיפו לנקודת המבט הכללית שלי על רופאי שיניים. כך או כך, ד''ר ספיר עמדה בהבטחה שלה להיות עדינה, ואפילו וויתרה על החוט הדנטאלי אחרי שאמרתי לה שאני ממש ממש לא אוהב כשהרופאים עושים לי את זה. היא צחקה איתי וביקשה שאבטיח שאעשה את זה בעצמי כשאגיע הביתה. קבעתי את התור הבא שלי לניקוי לעוד חצי שנה ואני שמח שסוף סוף מצאתי רופאת שיניים שעליה אני יכול לסמוך.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
השעון מתקתק לו בחדר ההמתנה השקט. ואז, היא פתאום מופיעה לברך אותך, פיית שיניים מקסימה ועליזה. (אף פעם לא ראיתי מישהו שחלוק הרופאים יושב עליו כל כך טוב- היא באותה מידה יכלה להיות בנשף מפואר במקום לשבת ולהתייעץ איתך על מצב השיניים שלך). אחרי שאתה נכנס לחדר הטהור, לוקחים ממך צילומי שיניים שכמובן נבחנים במהירות. את התוצאות היא חולקת איתך בזמן שהיא מציעה לך את ניקוי השיניים הכי יסודי ועדין שחווית בחייך. בכך היא מוכיחה לך שמאחורי החזות האופנתית שלה, היא רופאה מצוינת. שם, לא מנסים לשכנע אותך לעשות שום דבר. חולקים איתך את המידע על מצב הפה שלה במונחים פשוטים ומובנים. אף פעם לא נוזפים בך, רק מדברים איתך בצורה שתגרום לך לרצות לטפל בעצמך מאותו היום והלאה. זאת הרופאה שחיכית לה במשך כל חייך. אל תחכה אפילו עוד שנייה אחת. לך אליה כבר עכשיו!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
מזה עשר שנים אני והמשפחה שלי מטופלים על ידי דר ספיר. יעל רופאת שיניים מנוסה, מעודכנת, אדיבה ותמיד כיף לחזור לבדיקה וטיפול. המרפאה שוכנת ברחוב הארזים אין בעיות חניה. בסמוך יש את חנות המאכלים המוכנים של פדידה - שתמיד שוה להגיע רעבים ולהתפלל שלא תהיה סתימה שלא נחזור יותר רעבים. יש לציין שליעל תמיד סיפורים מענינים ומדי פעם אפילו יש לה בדיחות טובות
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 08/03/2021
כמות צפיות: 6087
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

ירושלים

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה