מדריך עסקים > עורכי דין > עורכי דין בתל אביב > אלטמן אודליה - עוד משפחה

אלטמן אודליה - עוד משפחה

אלטמן אודליה - עוד משפחה - 5 כוכבים
6 תגובות
ארזי יהודה 14, תל אביב
נשמח לשוחח: 03-6122630  , 052-5609060

6 תגובות על אלטמן אודליה - עוד משפחה

5 כוכבים
אודליה היא העו"ד הטובה ביותר בתחום הגירושין! אם הגעתם למצב ואתם זקוקים לעו"ד בתחום – רק אודליה אלטמן. אפשר לסמוך עליה שתעשה את עבודה בצורה הטובה ביותר, היא בחורה מאוד נחמדה ונעימה. תודה רבה לך על הכל! הפכת תהליך גירושין לא נעים לפחות נורא ככל האפשר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אודליה אלטמן עזרה לי הרבה בהליך הגירושין שלי. מדובר על עו"ד מקצועית מאוד בתחומה ולפני הכול נעימה ועניינית. מדברת בכנות ולא מנסה "למשוך" עוד זמן או כסף. אודליה אלטמן - המון תודה על הכול. ממליצה עליה בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני מספר שנים אני ומי שהיתה אשתי החלטנו להתגרש ומסיבות השמורות עימי קיבלתי אני את המשמורת על הילדים ועל אשתי לשעבר הוטל תשלום דמי מזונות. במשך תקופה ארוכה התחמקה אשתי מהתשלום והתעלמה גם משיחות אישיות שניסיתי לבצע עימה. לבסוף בחרתי לפנות לעו"ד ובעקבות המלצות והתגובות באתר זה פניתי לעו"ד אודליה אלטמן. אמנם אני כעת רק באמצע ההליך אך נראה שסוף סוף צפויה איזושהי התקדמות. ממה שכבר יצא לי להכיר ומהרושם שקיבלתי עד כה אני יכול לסמוך על אודליה אלטמן בעיניים עצומות שהבעיה תטופל בצורה המירבית, ומאחר ואת ההמלצה קיבלתי מאתר זה אני מוסיף כאן גם את שלי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
כשאני ובעלי החלטנו להתגרש לפני חצי שנה היה לנו מאוד חשוב, בכל התהליך הלא פשוט הזה, לשים כל הזמן לנגד עינינו את ילדינו, ע"מ שלא "יסבלו" מהמהלך ולכן גם ניסינו לעשות הכול בצורה רגועה ונעימה ככל הניתן. פנינו לעו"ד אודליה אלטמן ע"מ שתערוך לנו את הסכם הגירושין. היום כשהכול כבר מאחורינו אני יכולה להעיד ששנינו יצאנו מאוד מרוצים מההסדר והרגשנו שקיבלנו מאודליה אלטמן את כל הקשב והעזרה הדרושים. תודה רבה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני כשנה אבי נפטר באופן מפתיע וללא השארת צוואה וכמובן שה"מסע" בין המשרדים השונים ע"מ לקבל פרטים על העיזבון שהותיר אחרייו היה ללא סוף. אחרי טרטורים רבים שמעתי את עו"ד אודליה אלטמן מדברת על נושאים שונים הקשורים לירושה בתוכנית "לחיות טוב" והחלטתי לפנות אליה, בדיעבד, חבל שלא פניתי עוד קודם, היה חוסף לי הרבה זמן וכאב ראש. התרשמותי מעורכת דין אודליה אלטמן כי היא עורכת דין מקצועית ועניינית. לאחר שפניתי אל אודליה אלטמן דברים החלו לזוז ובאמת תוך זמן קצר קיבלנו את כל המידע שרצינו. תודה רבה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
אל עו"ד אודליה אלטמן פניתי, עם תחילת הליך הגירושין שלי, לאחר שקיבלתי עליה המלצה מעמית לעבודה, ע"מ שתעזור לי בקבלת דמי מזונות עבור ילדי. כבר בפגישה הראשונה התרשמתי לטובה מעו"ד אודליה אלטמן שעברה איתי שלב שלב ובפתיחות הסבירה מה עתיד להתרחש בהמשך ההליך ומה הם סיכויי. מדובר על עורכת דין מקצועית שעושה עבודתה נאמנה והרבה מעבר למצופה ממנה. ממליצה עליה בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות אלטמן אודליה - עוד משפחה

עו"ד אודליה אלטמן, בעלת משרד עצמאי העוסק בדיני משפחה- גירושין, ירושה, משמורת, הסכמי ממון ועוד'.
המשרד של אודליה אלטמן דורג ע"י גולשי האתר  IWOMEN בין חמשת משרדי עורכי הדין הטובים ביותר בארץ בתחום הגירושין.
מיום הקמת המשרד ועד היום טיפל המשרד ביותר מ-2000 תיקים, הן בבית הדין הרבני והן בבתי המשפט לדיני משפחה.
מעבר לעבודתה היומיומית מוזמנת עו"ד אודליה אלטמן, באופן קבוע, להשתתף בתוכניות הטלויזיה והרדיו השונות, בתוכניות אלו דנה עורכת דין אודליה אלטמן בסוגיות רלוונטיות מתחומי עיסוקה ועונה לשאלות הצופים אשר עולים לשידור.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 13/05/2021
שנת הקמה: 1992
כמות צפיות: 9070
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 6

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

תל אביב

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה