רייכלסון, משרד עורכי דין

רייכלסון, משרד עורכי דין - 5 כוכבים
6 תגובות
הלל יפה 15, חדרה
נשמח לשוחח: 04-6225519  , 04-6218581

6 תגובות על רייכלסון, משרד עורכי דין

התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
פניתי אליו מכיוון שעשיתי מספר עברות תנועה ולא הייתי יכול להרשות לעצמי לאבד את הרישיון. הוא פשוט תותח והוא עשה הכל על מנת שאני יצא במינימום נזק! תודה רבה לך על הכל! ממליץ עליו בחום לכולם!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
פניתי לעו"ד רייכלסון כדי שייצג אותי בתיק מורכב בדיני משפחה. בני בן ה-6 התגורר עם גרושתי בחו"ל. גרושתי חלתה במחלה קשה ולא יכלה לטפל בילד. כאשר הגיעה עם הילד לישראל, התברר שאי אפשר לרשום אותו כבני במשרד הפנים!!! גרושתי נאלצה לעזוב את ישראל לצורך המשך טיפולים רפואיים בחו"ל ואני נותרתי עם הילד בישראל. עו"ד רייכלסון הגיש תביעה להכרת אבהות ותביעת משמורת לבית הדין לענייני משפחה. הטיפול אמנם לקח זמן די ממושך, אבל היה מקצועי מאד ונראה שעו"ד רייכלסון עושה את כל שאפשר כדי לקדם את הטיפול בעניין שלי. הייתי מרוצה מאד גם מבחינה מקצועית וגם מבחינה האישית ויכול להמליץ בפה מלא.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עו"ד מיכאל היה העורך דין שלי בתביעה למשמורת על הבת שלי. הגרוש שלי הגיש תביעה ודרש לשנות את המשמורת. עו"ד מיכאל ייצג אותי מתחילת הטיפול ביק בצורה טובה מאד ובסוף ניצחתי את המשפט. ממליצה בחום על עו"ד מיכאל. דנית ג.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
עורך דין מיכאל רייכלסון ייצג אותי בעתירה נגד משרד הפנים. התחתנתי עם "אזרחית זרה" ומשרד הפנים לא רצו לאפשר לה לקבל מעמד בישראל ודחו אותנו בטענות שונות ומשונות. הופניתי לעו"ד מיכאל רייכלסון ע"י חבר והוא הגיש עתירה נגד משרד הפנים. זמן לא רב לאחר מכן, הסכימו במשרד הפנים להחליף לאישתי את הויזה לויזה המאפשרת לה לעבוד ולאחר מכן לויזה של תושב זמני. עו"ד רייכלסון הינו אדם מקצועי ונעים הליכות. עזר לנו מאד לפתור את הבעיה בפניה ניצבנו.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
יוצגתי ע"י משרד עורכי דין יאמפולסקי ושות' בתביעה להפחתת מזונות אשר הוגשה נגדי ע"י גרושתי. התיק שלי טופל בעיקר ע"י עו"ד מיכאל רייכלסון העובד במשרד. כבר לאחר הפגישה הראשונית, עו"ד רייכלסון הצביע על הנקודות החזקות והחלשות בתיק שלי, והשיג עבורי תוצאה מצוינת - התביעה נדחתה! התרשמתי שמדובר במשרד מקצועי ביותר המעניק ליווי משפטי מלא ואדיב ללקוחות. ישר כח!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
התגרשתי מאשתי לפני כשנתיים ופניתי לעו"ד יאמפולסקי. עו"ד מצוינת, אדיבה ומאד מקצועית. העניין שלי סודר יחסית מהר ולאחר מכן טיפלה גם בתביעה בגין תאונת פגע וברח שעברתי בערך באותה תקופה. אני ממליץ עליה בחום
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 16/07/2019
כמות צפיות: 4833
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 6

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

חדרה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה