> > > ענק האינסטלציה - אלון רוני

ענק האינסטלציה - אלון רוני

ענק האינסטלציה - אלון רוני - 3.5 כוכבים
11 תגובות
בית אל 7, חיפה
נשמח לשוחח: 072-3315028

11 תגובות על ענק האינסטלציה - אלון רוני

5 כוכבים
רוני אלון הוא האינסטלאטור מספר אחד! כבר שנים שכל פעם שיש לי בעיה באינסטלציה אני פונה אליו. הוא פשוט תותח. תמיד זמין בטלפון, תמיד מגיע בזמן שנקבע ותמיד מבצע את העבודה כמו שצריך ביעילות רבה. ממליץ עליו לכולם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
גם אנע נעקצתי ע"י רן ונורית אשתו הנוכלים. הזמנתי אצלם שיפוץ בהרצליה והרסו לי את כל הבית. עבודה גרועה מאד, סתימות בביוב, שבירה של קירות ללא צורך. פעם הם נקראו ענק האינסטלציה (ראו כולבוטק או מעצר שלהם במשטרת זכרון יעקב) והיום הם נקראים קורל אינסטלציה שיפוצים מהישוב בת שלמה/מזכרת בתיה. במידה והם יציגו את עצמם בשם חברה אחרת תדרשו מהם להראות תעודת זהות ותבדקו שלא מדובר ב: נורית גפן אלון/אלוני/דניאל או בבעלה רן/רוני אלון/אלוני/דניאל/זילברבוש
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
לפני כחודש הייתה לי סתימה בשירותים. יצרתי קשר טלפוני עם רוני אלון אשר הבטיח להגיע אלייך תוך שעתיים. בפועל רוני הגיע תוך שעה ורבע ועל כך כבר נתונה לו תודתי הגדולה שכן הוא עשה זאת מהר מהמצופה. רוני הגיע ובמקצועיות רבה סידר את הסתימה הארורה הזו שהייתה לי בשירותים. לא צריך להסביר לכם מה זה סתימה בשירותים. המחיר שהוא לקח היה שווה לכל כיס - 200 ש"ח + מע"מ. אין לי ספק שאמליץ על שירותיו של רוני לכל אחד שכן הוא ראוי לכך. לסיכום אינסטלטור טוב שלא ימרח אתכם ובימינו אלו אמינות קודמת לכל. אין ספק
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 3 כוכבים
בספטמבר 2009 שכני עשה שיפוץ עם חברה זו שכל כמה חודשים מחליפה את שמה בשל התביעות הרבות נגדה-רן זילברבוש ואשתו נורית אלון. הם חיבלו בצינור הגז בביתי,הרימו מרצפות במטבח ובמשך 7 חודשים הבטיחו לבוא לתקן אך לשווא. הפסדתי 17 ימי עבודה,עוגמת נפש. כעת אני תובעת אותם אך הם עזבו את המשרד שלהם -מצאתי אותם אחרי בילוש--רחוב הקישון 3 בחיפה. לא כתוב כלום מחוץ למשרד ולעולם לא יפתחו לכם את הדלת.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
3 כוכבים
הזמנו עבודה של החלפת כל צנרת הברזל בבית בצנרת SP. מנהל העבודה, חאלד, (שביצע את ההזמנה) הבטיח כי כבר ביום הראשון יהיה מים בכל הבית, כולל מים חמים. יום שני הקירות נשארים פתוחים, וביום השלישי - תיקוני טיח וצבע והרכבת הברזים (5 ברזים החברה נותנת, ועל השאר שילמנו מחיר גבוה בהרבה ממחירם בסנטרים). בפועל, לא היו מים חמים, רק קרים, כי הרכיבו הכנה לברז-אינטרפוץ, וללא הברז עצמו ישנו ערבוב בין מים חמים וקרים.(לא ידעו אותנו). בבוקר היום השלישי עשינו טלפונים רבים, הן לחאלד, והן לנורית, על מנת שיבואו להשלים את העבודה, ולא להשאירנו עם בלגן וללא מים חמים. אבל באו ללא הברזים. הבטיחו לבוא ביום הרביעי על הבוקר. ביום הרביעי לא טרחו ליידע אותנו כי העובד עם הברזים יצא לעבודה דחופה, ודחו לעוד שעה , ולעוד שעה. לבסוף הגיע העובד ב-5 אחה"צ, עצבני (אפשר להבינו, במקום לנסוע הביתה, "דפקו" אותו בעבודה מאוחרת). יחס גרוע, אי התחשבות, אי עמידה בסיכומים. אם ישנם שינויי זמנים, לא טורחים להודיע.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
זה פשוט לא יאומן איך הם מרשים לעצמם לזלזל בזמן של אנשים ששילמו להם ממיטב כספם...הם יתנו לכם מענה רק אם הם ימצאו לנכון שקיים פוטנציאל כלכלי בביקור בביתכם, ואם לא...אז בעיה שלכם!!! אל תנסו לגבות את האחריות שמגיעה לכם, כי במשך חודש תרדפו אחריהם ועד שלא תאיימו עליהם בהליך משפטי, לא יזוז שום דבר!!! ואם אתם לא תושבי חיפה והסביבה אז תשכחו ממקרי חירום למינה, כי הם "לא נמצאים באיזור..."..
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
ענק האינסטלציה חברה שביצעה אצלנו עבודות אינסטלציה מרשימות ומקצועיות , ליווי וייעוץ מקצועי של כל האיסטלציה בביתנו , אנו קיבלנו שירות מקצועי עוד באיכות השירות ניתן להבין כי החברה הינה בעלת נסיון רב של שנים , סיימו את העבודה בזמן ושמרו על הנקיון תוך כדי עבודה , חשוב לנו לציין כי חברת ענק האיסטלציה נתנה לנו שירות אמין ואדיב לאחר נסיוננו הרב עם חברות חדשות שלא עמדו בהתחייבות , עוד בפנייה הראשונה הרגשנו שחברה בעלת נסיון רב בתחום , או ממליצום בחום לפנות אליהם ולקבל ספק עם נסיון רב ומקצוענות של שנים
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
לא להתקרב, ברוב טיפשותי ניגשתי לענק האינסטלציה וקיבלתי הצעת מחיר שהיתה הגונה .הטעות הראשונה היתה ששילמתי את כל הכסף בתשלום אחד למחרת היום.הטעות השניה היתה שנישבתי בקסם של הזוג נורית ורן שהבטיחו שתוך יומיים שלושה החלפת הצנרת תסתיים מה שלקח שבוע וגם חייתי עם דוד שמש בסלון מחמישי עד יום שני .לתומי חשבתי שהסיוט נגמר אבל אז התגלתה נזילה בקיר, לאחר יומיים באמת פתחו את הקיר והחליפו את החלק הפגום אבל מאז עבר כבר מעל חודש ולא באים לסגור את הקיר כל יום שאני מתקשר לשאול מה קורה אומרים שמחר יבואו והם אפילו לא טורחים להודיע שהם לא מגיעים .אני מנסה למכור את הבית אבל במצב הזה אי אפשר לכן בצער רב החלטתי לתבוע ! אני מקוה שעוד אנשים יעזרו אומץ ויתבעו את שמגיע להם מה גם שאני ממליץ לכל מי שאני מכיר לא להעיז לפנות אליהם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
2 כוכבים
בתחילת הקשר שלנו עם הקבלן של ענק האינסטלציה ששמו ג'מאל הוא הבטיח לנו מספר עובדים בכל יום (הוא אמר 5) בפועל הגיע אחד חוץ מהיום שבו עשו ריצוף. הבטיח שיעשו תעלות למים עם מכונה מיוחדת אחר כך הוא אמר שהיא מקולקלת. בפועל את החיתוכים עשו עם פטישון ועשו המון נזק לקרמיקה עד שהוכרחנו להחליפה. הבטיח לפנות את הפסולת ביום רביעי ואז ביום חמישי ואז בטוח ביום שישי ועברו שבועיים וחצי עד שפינו בסוף וכל הזמן הזה השכנים מתלוננים עלינו. כשהתלוננתי לשירות לקוחות שלהם מנהלת החשבונות אמרה לי שלא עובדים ביום שישי ושג'מאל כנראה "התבלבל" כשאמר שכן עובדים ואז שאנחנו לא רשומים לפינוי פסולת ואז שהאוטו שלהם התקלקל ואחרי שאמרתי שאני אתלונן אמרו לי שאני מחרבן להם על הפרצוף. אני, ששילמתי ממיטב כספי בשביל עבודה שלא התבצעה כראוי. הקבלן מבטיח כי עוד שעה מישהו בא ואז כשמצלצלים אליו שוב כי אף אחד לא מגיע הוא מסנן שיחות. אכזבה גדולה וחתימה על מספר ימי חופשה גדול. לא מומלץ !!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
חברת ענק האינסטלציה עבדה בביתי ועשתה עבודת שיפוץ כללית בבית והחליפה לי את האינסטלציה , ביצוע עבודה עבד כמתוכנן , יש לציין לשבח את העובד אהרון שעשה עבודה בלתי רגילה ולא מורגש כלל שהוחלפה הצנרת בבית, שירות יעיל ומצויין.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 4 כוכבים
עקב עבודות שביצעתם אצלנו בבת ים ברח.כצינלסון 55,נוצר פסולת שנלקח על-ידי טראקטור ביום 29.10.06 . הטראקאור גרם נזק של שבירת המכסים ביוב.התלוננו אצל מר רן,עוזי ונורית אבל הנזק תרם תוקן עד היום. מבקשים התערבות ההנהלה לפיטרון הבעיה בהקדם. תודה מראש,
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 16/06/2018
כמות צפיות: 7355
דרוג: 3.5 מתוך 5
כמות תגובות: 11

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

חיפה

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה