ישראלוביץ שמחה

ישראלוביץ שמחה - 5 כוכבים
4 תגובות
הבבלי 7, ירושלים
נשמח לשוחח: 02-5831833  , 

4 תגובות על ישראלוביץ שמחה

5 כוכבים
הזמנו אותו בתור אינסטלטור באופן דחוף, ולבסוף שיפץ לנו את כל המטבח אמבטיה ושירותים, היינו מרוצים מאוד גם בצורת העבודה המסודרת והעקבית והנקיה היה איכפתי מאוד כאילו שזה הבית הפרטי שלו, לוח הזמנים היה קצר בחצי זמן מן המשוער
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הייתה לי סתימה קשה באמבטיה והזמנתי את שמחה והוא שלח אליי את העובד שלו האינסטלטור שלמה דנילוביץ, הוא הבין מאוד מהר ממה נובעת הסתימה וטיפל בה בצורה הכי מקצועית, הוא פתח את המעברים בצינורות שמובילים למנול (פתח ניקוז הראשי) וגם טיפל לי בסתימה שהייתה לי בכיור של המטבח ההתרשמות שלי ממנו כאיש מקצוע היא טובה מאוד וכמו אחד שיש לו ניסיון עם בעלי מקצוע אני רוצה לציין שהוא בן אדם מקצועי סובלני וישר וגם המחיר היה טוב. אני ממליץ עליו לכל מי שצריך.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
הייתה לנו בעיה רצינית במערכת הביוב. לאחר שעברנו מסכת ייסורים עם כל מיני אינסטלטורים, חבר של בעלי המליץ לנו על שמחה ישראלוביץ. הוא הגיע אלינו והצליח סוף סוף לעלות על הבעיה. כבר מהשיחה הראשונה איתו הבנו שמדובר במומחה ולא בעוד מישהו שמנחש... גם גילינו שהוא עושה שיפוצים, אז לקחנו אותו לשיפוץ האמבטיה יחד עם תיקון מערכת הביוב. אנחנו ממש ממליצים עליו, גם בגלל שירות, גם המקצועיות והמחיר היה הוגן.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
שירות ברמה גבוהה. מקצועיים מאוד ואדיבים. כל השכנים שלי משתמשים בשירות שלו ומרוצים! הוא עושה גם שיפוצים ובניה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 12/04/2019
כמות צפיות: 4560
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 4

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

ירושלים

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה