> > > אגמי שיווק רהיטים בע"מ

אגמי שיווק רהיטים בע"מ

אגמי שיווק רהיטים בע"מ - 2.5 כוכבים
7 תגובות
המתכת 50, אשדוד
נשמח לשוחח: 08-8527199  , 

7 תגובות על אגמי שיווק רהיטים בע"מ

1 כוכבים
זה פשוט סרט רע. רכשתי סט ספות שהצבע יורד מהם. עד עכשיו אני מסתובב איתם ומחכה לתשובה "ממנהל" . חלפה ***שנה*** ולא הצלחתי לקבל שירות.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
4 כוכבים
שירות טוב, הייתי מצפה לקבל את הריהוט ברמה טיפה יותר גבוהה. חוץ מזה הכל הלך מצויין איתם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 1 כוכבים
שרות גרוע מאין כמוהו. ההפך המוחלט מהיחס שאתה מקבל בחנות. סופקה כורסה עם פגמים ואין עם מי לדבר. תשובות מתחמקות, התעלמות מוחלטת - זה היחס שמתקבל מהם. כבר עברו חודשיים ואין שום ניסיון מצידם לטפל בבעיה. תיזהרו מהחיוכים וההבטחות וכוסות הקפה שתקבלו בחנות שבדיזיין סנטר ר"ג. הם לא יחזרו כשתצטרכו אותם
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
שרות מעולה יחס אמיתי ולא לקקנים אני ועוד זוג חברים לקוחות חוזרים כבר 9 שנים מוצרים באיכות אאא באיחוד הסלונים האיטלקים שלפני שנה קניתי לחמתי אחד אם הילדים קופצים אוכלים על הסלון והוא כמו חדש ואין מה לדבר לגבי ההובלות אני בקומה 11 פירקו את הסלון עלו איתו בשלושה חלקים אומנם שילמתי תוספת אבל מנוף היה עולה כפול שכן ירבו חברות כמו אגמי רהיטים ואני לא איזה...לא חסר נוכלים שאומרים לך זה עור איטלקי אבל מיוצר בסין הם מה שסין אומרים סין ומה שאיטלקי אומרים איטלקי בקיצור יש עוד הרבה מה להוסיף אז יש כאלה שלא משנה מה קורה ומה יש שהם מוציאים כסף הם לא מרוצים ותמיד מחפשים בקטנות....
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
1 כוכבים
שרות ההובלה של אגמי אינו מקצועי ואינו ישר. מובילים שהגיעו לביתנו עם סט סלוני שקנינו אצל אגמי טענו שהריהוט שקנינו גדול מדי ולא ניתן להעלותו לקומה השנייה בביתנו, אליה היה מיועד הסלון. הם דיברו בחוצפה רבה וניסו לשכנע להשאיר את הסלון שקנינו בקומה הראשונה כי המדרגות בביתנו לדעתם אינן תקניות ולכן לא ניתן להעלות את הסלון לקומה השנייה. הם דרשו תוספת מחיר משמעותית על מנת לפרק את הספות ולהתקינן מחדש בקומה השנייה ועוד כל מיני טריקים בהן הם ניסו להרוויח יותר ממה שהובטח להם מראש. לאחר שהוסבר להם כיצד מובילים בעבר העלו פריטים גדולים יותר לקומה השנייה בביתנו, ולאחר הבהרה שביתנו הוא בית סטנדרטי ושאין בחדר המדרגות שום דבר יוצא דופן, הם העלו את הסלון למעלה ללא כל בעיה וללא תוספת מחיר. חבל שחווית הקניה של סלון חדש הפכה לשדה קרב ולו לזמן קצר. למה אי אפשר לקנות משהו ולקבל עבורו שרות אדיב ולעבור את התהליך בנעימות ובנימוס? למה אינטרקציה עם אנשים שאמורים להיות מקצועיים צריכה להפוך לויכוח סוער?
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
3 כוכבים
הגיע הסלון עם פגם במושבים, מאז 15.10.10 עד היום לא קיבלתי שירות למרות פניות חוזרות מדי שבוע אל שירות הלקוחות, בשורה התחתונה יותר גרוע מבסטה בשוק!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
באתי, ראיתי- קניתי! קבלתי שירות מצוין- הרהיטים הגיעו בזמן, המובילים התקינו- הכל הלך כשורה! שורה תחתונה- מאד מרוצה!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 17/10/2020
כמות צפיות: 18925
דרוג: 2.5 מתוך 5
כמות תגובות: 7

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

אשדוד

סיווגים רלוונטים

לחצו לעסקים מומלצים בתחום:
רהיטים חדרי שינה לילדים רהיטים מעץ מלא
חיפושים אזוריים:
רהיטים באשדוד רהיטים בדרום

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה