המעבדה הירושלמית המרכזית

המעבדה הירושלמית המרכזית - 4.5 כוכבים
7 תגובות
הפלמ"ח 14, ירושלים
נשמח לשוחח: 072-3302208

7 תגובות על המעבדה הירושלמית המרכזית

5 כוכבים
יש לי חבר ילדות שתמיד מסדר לנו את המחשבים בבית שיש בהם בעיה. לצערי הוא נסע לחו"ל למספר חודשים ובדיוק התקלקל לי המחשב. חיפשתי מעבדה לתיקון מחשבים בירושלים וראיתי שיש על חברה זו הרבה תגובות חיוביות. לקחתי את המחשב אליהם וכעבור יום חייגו אלי להגיד שהמחשב מוכן! פשוט שירות נהדר!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
במקרה הגעתי למעבדה לאחר חיפושים באינטרנט. תחילה דברתי עם אופיר שהיה מאד נחמד ואדיב ואמר לי שבשמחה אני יכולה להגיע ישירות למעבדה עם המחשב. במעבדה אדם נתן לי שירות הוא היה מאד סבלני ואדיב ופתר את התקלה במהירות ובמקצועיות. אני שוב רוצה להגיד תודה רבה וממליצה בחום לכולם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
אין כמוך תודה לאדם, מקצועי, אמין וממש נחמד. מחשב שלי היה מקולקל לא ידעתי מה לעשות קבלתי המלצה מחבר שלי ללכת להמעבדה ולבקש מאדם לטפל במחשב שלי, חשבתי שהשרות והעבודה יעלה לי ביוקר למרות ששלמתי עבור שירות וטיפול אדיר היה ממש שווה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
רוצים לתקן מחשב יש רק מקום אחד אמין, איכותי ומחיר סביר להעבודה שהם עושים. יש 2 אנשים שעבדים בהמעבדה אחד בשם תומר והשני בשם אדם. תומר תקן את המחשב של דודה שלי ואדם הסבר לה מה היתה הביעות ואיך למנוע אותן בעיות בעתיד. אדם תיקן לי את המחשב שלי ואת המחשב של חבר שלי אחרי שהמחשבים חזרו מתיקון חשבנו שקבלנו מחשבים חדשים כי הם עבדו יותר טוב מהיום שקנינו אותם. לאדם ותומר ממש תודה אין כמוכם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני עולה חדשה ולא יודעתי למי לפנות לתקן המחשב הניד שלי פניתי לקהילה שלי והם אמרו לתקן יש רק מקום אחד, מקום אמין עם בן אדם שהולך ועושה כל מאמץ לתקן ולמצוא הפיתרון הכי טוב עבור הלקוח, דיברתי עם בחור בשם אדם ולא צפיתי לקבל שירות ויחס ברמה שלא מקבלים באף מקום בישראל הוא היה מקצועי עם סבלנות ודיבר איתי ברמה שהיבנתי הוא ממש מקצוען ונותן שירות ופיתרונות שמאוד מקובל אני ממליץ לכולם לפנות לאדם כי אין הרבה כמו הוא הציון שאני נותנת מעל 5, תודה רבה אדם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
הגעתי לאחר ששני מחשבים התקלקלו וגם נמחקו עקב פרוצת אקרים למחשב הצלחו להציל נתונים והצלחו גם לתקן מחשב אחד שהיה אמור ללכת לזבל בהשקעה קטנה יחסית הפכתי את המחשב הישן למחשב רק להורדות וביגלל המקצעיות קנתי מחשב חדש אחר למרות שבילבלתי לא מעט את המוח ולמרות שהזמנתי מחשב נייח והחלפתי תוך כדי הזמנה לנייד לא כעסו וממש הרגשתי שחסו על כםפי. יחס מחיר והוגנות. תודה יהודה נבון.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 4 כוכבים
הבאתי מחשב שולחני ישן לתיקון וקיבלתי מידע אמין ומפורט שאפשר לי לקבל החלטה נבונה ביחס לקניית מחשב חדש. לאחר התייעצות עם מבינים בתחום והשוואת מחירים בחרתי לקנות לקנות דרך המעבדה את המחשב. הייתי בקשר עם עובד בשם אדם שעושה רושם של אדם ישר, אמין ובעל ידע טכני ויישומי נרחב. השרות היה אדיב והמחיר הוגן ביחס למתחרים. עם זאת לקח קצת זמן המתנה עד להרכבת המחשב לו הייתי זקוקה בדחיפות ככלי עבודה - לכן רק 4 נקודות ולא חמש. אולי היה עומס אותו שבוע. מומלץ בחום.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות המעבדה הירושלמית המרכזית

המעבדה הירושלמית המרכזית עוסקת בתחום המחשוב למעלה מ - 16 שנים.
יתרוננו והתמחותנו באיתור מהיר ומדויק של תקלות מחשוב , ומתן פתרון המותאמת לצורכי הלקוח
במזעור עלויות, ובמגוון הציוד והתוכנות הנמצאות בשוק.

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 15/07/2019
שנת הקמה: 1996
מס' עובדים: 5
כמות צפיות: 3782
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 7

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

בית שמש
ירושלים

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה