> > > סולו איטליה - טיולים ונופש באיטליה

סולו איטליה - טיולים ונופש באיטליה

סולו איטליה - טיולים ונופש באיטליה - 4 כוכבים
3 תגובות
ביאליק 32, רמת גן
נשמח לשוחח: 03-6753131  , 

3 תגובות על סולו איטליה - טיולים ונופש באיטליה

2 כוכבים
בתאריך 5.5.13 יצאתי לטיול למיני איטליה 7 ימים דרך סולו איטליה ולצערי נפרץ האוטובוס ונגנבו כל הקניות שנערכו ביום האחרון 11.5.13 בזמן שניתן לקבוצה להסתובב בקניון הסמוך לשדה. ההודעה נמסרה לקבוצה ע"י המדריך והנהג שלדעתי כשלו בתפקידם וסרוב מוחלט להתלונן בתחנת המשטרה הקרובה בטענה שאין זמן ונתלונן בישראל. נשמע הזוי נכון? שלחתי מכתב לסולו איטליה בדואר רשום בתאריך 15.8.13 ולא קבלתי תשובה עד עצם היום הזה אני כבר לא מדברת על עוגמת הנפש והעצבים וסיום מכוער לטיול שהחל יפה.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
ברצוננו לשתף אתכם בחוויה הנפלאה שחווינו ברומא, ממנה חזרנו השבוע. החלטנו לקחת הדרכה בכל יום , כדי למצות "משהו "מהעושר העצום שיש לרומא להציע. דניאל (את שם משפחתו איננו יודעים), הדריך אותנו באהבה גדולה, בחן רב ובידע שלו (דניאל חי ברומא, 14 שנים). כל כך נהנינו, למדנו המון וחווינו יופי של טיול. אנחנו ממליצים !!! ואם כל כך נהנינו, אנחנו מודים למדריך בתשר קטן, לא חשוב כמה, רק לאות תודה. זה מקובל וזה יפה. רותי ורפי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
נסעתי לפני 4 שנים לססטרייר-בצפון איטליה. אני תושב הצפון ליד כרמיאל. אירגון הטיול והשיחות היה בטלפון בלבד. למרות שאפשר גם להזמין טיסות באינטרנט דרכם. כל מה שהובטח קיבלתי והחשוב נופש מעולה ברמה של 5 כוכבים. אציין שהמקום שנבחר היה ממש מדהים.כל בוקר לאחר התפילה יצאתי לצלם במצלמת הווידאו את הנוף מחדרי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות סולו איטליה - טיולים ונופש באיטליה

 סולו איטליה הינה חברת נסיעות פרטית, היחידה בישראל המתמחה באופן בלעדי בתיירות לאיטליה. החברה פועלת מעל 11 שנים ומתמחה במתן כל שירותי התיירות האפשריים לארץ המגף תוך שימוש במחשוב מתקדם ובסיוע נציגים מקצועיים בכל מחוזות איטליה. 

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 18/04/2018
כמות צפיות: 10086
דרוג: 4 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

רמת גן

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה