> > > קייטרינג עליזה פרץ

קייטרינג עליזה פרץ

קייטרינג עליזה פרץ - 5 כוכבים
3 תגובות
צה"ל 4 , צפת
נשמח לשוחח: 052-6538211  , 050-3272299

3 תגובות על קייטרינג עליזה פרץ

5 כוכבים
אני דייר צפת וקונה מידי פעם אוכל מוכן בכל מיני מקומות אבל מאז שהכרתי את פרץ לא הפסקתי לקנות שם מי שרוצה לדעת למה שיבקר. אוכל דליקטס בטעם ביתי מיוחד והמחירים... לא בשמים היא!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
לנו יש נסיון עשיר עם אהרון פרץ. הפעם הראשונה היתה בשבת חתן בר מצוה של הבן הגדול. קיבלנו אוכל מאוד מאוד טעים. ה כ ל היה טעים החל מהסלטים, הדגים, התוספות והמנות העיקריות. כל האורחים נהנו ושיבחו את האוכל וכמובן שהעברנו הלאה את מס' הטלפון. פעם שניה היתה בשבת בר מצוה של הבן השני, כעבור 4 שנים. מיותר לציין שגם הפעם היה בינגו!! האוכל מגיע חם בכמויות מאוד מכובדות ובשפע. אהרון אפילו משאיל פלטה גדולה לשבת. הפעם השלישית היתה לפני כחצי שנה בחינה של הבת הגדולה. גם הפעם אהרון לא איכזב והכל היה מ ע ו ל ה !! מומלץ בחום!!!!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
קיטרינג פרץ הפתיע אותנו מעבר לכל ציפייה!! את יום ההולדת ה 60 של אבי בחרנו לחגוג בבית עתיק בעיר העתיקה, רובע האומנים. הצימרים של זילי ותולי אורבך. קיבלתנו מהם מספר המלצות לקייטרינג ובסופו של דבר הזמנו מקייטרינג פרץ. אבי היקר ,הידוע כביקורתי לפחות כמוני ייסכם: " אפשר להפסיק לטרוח לשבת ולהנות מהקייטרינג הזה לכל החיים". מה אומר?? הצלחה!!! כל מנה היתה טעימה מאוד. בדגש על טריות תיבול ביתיות והשקעה! הצו'ולנט הכרובית הממלואת הסלמונים והחומוס היו ההצלחה הראשית. הסלטים הבשרים האורז ותפוחי האדמה לא נפלו ממסעדות מכובדות ביותר ובמחירים נוחים ושפויים מאוד!. ה פ ת ע ה ! תודה רבה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות קייטרינג עליזה פרץ


מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 24/05/2018
כמות צפיות: 7282
דרוג: 5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

צפת

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה