גיא מזרחי

גיא  מזרחי - 3.5 כוכבים
3 תגובות
עוזיאל 34, בת ים
נשמח לשוחח: 03-6597253  , 

3 תגובות על גיא מזרחי

1 כוכבים
כנראה שגיא משלם לאנשים שיחמיאו לו - זה ההסבר היחיד שיש לשתי התגובות הפיקטיביות פה. ואת עם "המח השרוף" - אם את רוצה אני אשלח לך תמונות של השיער של אמא שלי לפני שהיא הייתה אצלו ואחרי שהיא הייתה אצלו. אל תאשימי סתם. אולי תביני אחרי שהוא יהרוס לך את השיער (אם את בכלל קיימת או שזו סתם תגובה פיקטיבית שבעל העסק הוסיף). רצינו להגיש תביעה אבל לאמא שלי יש לב זהב ואחרי שהיא שמעה שאין לו ביטוח היא ויתרה. המעט שאני יכולה לעשות זה להזהיר אנשים אחרים לפני שהם עושים אצלו החלקה. אני לא כאן בשביל ל"התלכלך" אני כאן בשביל לעזור לאנשים ללמוד מהניסיון המר שהיה לי.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
הכרתי אותו דרך חברה,לפני כחודשיים היה לנו אירוע גדול והחלטתי להסתפר אצלו. גיא עשה לי תוספות ותסרוקת במחיר מדהים שהחזיקו מעמד כל הערב. אני ממליצה לכל בעלות האירועים ללכת אליו בחור מדהים שאין כמוהו!!
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
גיא מזרחי אלוף בתוספות שיער,החלקות,גוונים ופסים,אני אחת ממאות שיכולות להעיד על המיקצועיות שלו , אם יש למשהי בעיה בשיער היא יכולה לפנות לגיא ולא להתלכלך עליו, כנראה שזאת שטוענת כך המח שלה שרוף, בקיצור גיא אתה אלוף אין כמוך ההחלקה שעשית לי מדהימה כולל הגוונים באהבה..........
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 14/01/2021
כמות צפיות: 4783
דרוג: 3.5 מתוך 5
כמות תגובות: 3

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון

אזורי פעילות

בת ים

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה