מורטל חקירות

מורטל חקירות - 4.5 כוכבים
8 תגובות
המסילה 15, נשר
נשמח לשוחח: 072-3316779

8 תגובות על מורטל חקירות

4 כוכבים
השירות של מורטל חקירות אמין, נקי מסודר. יצא לי לעבוד איתם כמה פעמים והם מאוד טובים, לא יצא לי לעבוד עם משרדי חקירות אחרים אבל הם ממש טובים אז אני ממליץ.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
4 כוכבים
לא מזמן השתמשתי בשירותים של מורטל חקירות לצורך ריגול תעשייתי מול מתחרים שלנו שנאבקו איתנו על מכרז מסוים, הם עשו עבודה יסודית וטובה ועזרו לנו לנצח במכרז. הכל חוקי ונקי. אני ממליץ לכם עליהם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אני גרה בחיפה ולצערי לא מזמן חשדתי שבעלי מנהל רומן מהצד. חברה הציעה לי לבדוק את זה עם חוקר פרטי, הלכתי למורטל חקירות ששמעתי עליהם טובות ברשת, והם בדקו עבורי את העניין, תוך כמה ימים קיבלתי תשובה ויכולתי להמשיך בחיי בלי שום דאגה. אני שמחה שהבעיה נפתרה במהרה בלי שהייתי צריכה לנקוט צעדים קיצוניים. תודה רבה
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
4 כוכבים
נאלצתי לבצע חקירה במשרד שלי כתוצאה מחשד למעשים לא חוקיים, החלטתי לא לערב ישר את המשטרה אלא לפנות קודם למשרד חקירות. פניתי למורטל, הם עשו חקירה סודית יסודית, תוך זמן קצר הגיעו לממצאים שלשמחתי מנעו את הצורך בהתערבות משטרתית. אני שמח שפניתי אליהם. אייל
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
השתמשתי בשירותים של מורטל חקירות לצורך חקירה של אחד העובדים בפוליגרף, עשו עבודה טובה, מהירה ויסודית, בזכותם פתרנו את הבעיה על הצד הטוב ביותר.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
התגובה המוערכת ביותר! 5 כוכבים
לחוקר הפרטי קובי רווח, ממורטל חקירות התודה שלי אליך גדולה מכפי שאוכל להעביר כאן - אך בכל זאת אנסה. מדהים כמה שיש כוח בידיך, כחוקר פרטי, להקל על סיטואציות כל כך לא נעימות שאנשים נקלעים אליהן בעל כורחם. כך גם אני, אישה מצליחה, וכמעט שלא נפלתי מעולם באף החלטה חשובה שעשיתי - מצאתי את עצמי כבולה בהליכי גירושין לא חביבים במיוחד... אלא שבדיוק בנקודה הקשה ביותר, בה הגרוש "טוב הלב" בחר שלא לבחול באף אמצעי כדי להשאירני פעורת פה אל מול השקרים ורוע הלב, קיבלתי עצה ידידותית מחבר אשר השתמש בשירותיך לא פעם, לפנות אליך בטרם אתייאש. וכך עשיתי. היחס והשירות שצוות המשרד בראשותך העניק לי, היה הרבה מעבר למה שציפיתי כשהגעתי לראשונה לחוקר פרטי, שכן יש בך שילוב מדהים של מקצועיות ואכפתיות כאחד. שמת לך למטרה שלא אפול קורבן למעשיו של הגרוש, והגשמת את המטרה בעבורי, על הצד הטוב ביותר. חייבת להודות שגיליתי עולם חדש, ואשתמש בשירותיך כחוקר פרטי גם בהקשרים הרבה יותר חיוביים, כאשת עסקים. תודה מקרב לב- ל'
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
5 כוכבים
אפילו המשטרה לא היתה מסוגלת
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה
הראשון להגיב! 5 כוכבים
נושא: שידור הכתבה בחדשות ערוץ 2 בתאריך 28/1/09: רק משרד חקירה גדול ומבריק כשלכם היה מסוגל לתפוס כנופייה זו, כל הכבוד לכם על תפיסת כנופיית הסחטנים שסחטו אנשים חולים בנפשם, וניצלו את מצבם. חסכתם המשך סבלם של אותם אנשים שמימילא פגועים, וניסו לנצל את מצבם לעשיית כסף קל, רק אתם הייתם מסוגלים לתפוס אותם. כל הכבוד לכם.
מה אתה חושב על התגובה?      מועילה | לא מועילה

אודות מורטל חקירות

חברת "מורטל חקירות", אשר לה סניפים בצפון הארץ ובמרכזה הפרוסים בחיפה ובנתניה,  הינה מהוותיקות והמובילות בתחום החקירות הפרטיות בישראל. 
חברת מורטל חקירות  נוסדה בתחילת שנות השמונים ע"י החוקר הפרטי יעקב (קובי) רווח והייתה לאבן דרך במקצוע החקירות הפרטיות בארץ כמו גם בפיתוחו, שכלולו והבשלתו לכדי מקצוע רחב מימדים החולש בנחיצותו על פני תחומים רבים - כלכליים ועסקיים, לרבות בענפי הבנקאות, הטכנולוגיה, מניעת ריגול תעשייתי, קניין רוחני  ועוד תחומים משפטיים שונים ומגוונים. נוסף על כן, מקצוע החקירות הפרטיות משמש לעזר רב בקרב חברות פרטיות וציבוריות, במהלך פעילותן השוטפת.

סניף נוסף של המשרד קיים ב
גיבורי ישראל 5 א', נתניה,  טלפון 09-9555003
 

מידע נוסף

עודכן לאחרונה: 18/01/2021
כמות צפיות: 6901
דרוג: 4.5 מתוך 5
כמות תגובות: 8

מצאתם טעות בפרטים? לחצו כאן לעדכון
עסק מאושר ומאומת על ידי בעליועסק מאושר ומאומת על ידי בעליו

אזורי פעילות

נשר

סיווגים רלוונטים

עסקים רלוונטים

חזרה למעלה